Koç Eğitim Kurumları İş Başvurusu

Koç Eğitim, Türer Özbeyler kuruculuğuyla, İstanbul Teknik Üniversitesinde bulunan 5 mühendis arkadaşın birleşmesi sonucu projelendirilip 1989 yılında bu serüvene adımını atarak başlamıştır. Koç Eğitim, ülkedeki eğitim ve öğretim adına oluşturulan hemen hemen tüm projelerin ilk yaratıcılarından biri olup, aynı zamanda birçok yenilikçi fikirler ile üretilen projelerinde öncüsü olmuştur. Koç Eğitim Kurumları adı altında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İstanbul’da ilk Butik Dershanesini açarak eğitim ve öğretim alanında uzman kadrosu ile yeni nesillere tam destek sağlamıştır. Kurulduğu günden 2011 yılına kadar toplamda 22 şube ulaşan kurum, günümüzde büyüme ve yenilikçi projeleri ile halen faal durumda hizmet sağlamaktadır.

Kurumun şubeleşme dışında en büyük başarısı ise İstanbul ilinin en büyük ve en kaliteli Butik Dershanesi unvanını sahip olmasıdır. Veliler, evlatlarını Koç Eğitim Kurumlarına emanet etmiş ve bu konuda evlatlarının gelişimini görmüştür. Veliler Koç Eğitim Kurumlarının evlatlarına göstermiş olduğu ilgi ve eğitim konusunda oldukça memnun olduklarının kanaatine ve güvencesini her zaman en üst seviyede yaşamanın mutluluğu içerisindedirler.

Koç Eğitim Kurumlarının en kaliteli olmasının sebebi ise, 22 yıla aşkın tarihinde eğitim ve öğretim verdiği yeni nesillerin SBS ve ÖSS sınavlarında hiç birinin fire vermeden yüksek derece puan alarak çıkmasıdır.

2010 yılında 3000’in üzerinde öğrenci kapasitesine sahip olmuş ve aynı zamanda Türkiye’nin ilk butik dershanesini Ataşehir’de kurmuştur.

Koç Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri
Adres; Tepeören Çayırlar Mevki, Orhanlı, Tuzla İstanbul

Koç Eğitim Kurumları Kariyer Olanakları
Eğitim Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Koç Eğitim Kurumlarında kariyer yapabilirsiniz. Koç Eğitim Kurumları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KADRİYE PELİN POLAT dedi ki:

    OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ LİSANS MEZUNUYUM PENDİK’TE OTURUYORUM ÖĞRETMENLİK İÇİN OKULUNUZA BAŞVURUDA BULUNMAK İSTİYORUM

BİR YORUM YAZ