Kobra Güvenlik İş Başvurusu

Kobra Güvenlik ve Özel Eğitim Koruma Hizmeti ile yıllardır Türkiye’nin güvenlik şeridi olma yolunda başarıları ile kendinden söz ettiren bir güvenlik firmasıdır. İstanbul’da kurulan Kobra Güvenlik ve Özel Eğitim Koruma Hizmeti, bunun yanı sıra Marmara bölgesinde bir çok şehir’de faaliyetlerine devam etmiş ve en çok tercih edilen Güvenlik firmalarından biri olmuştur. İllerin yanı sıra özel olarak ilçelere de hizmet vermekte olan Kobra Güvenlik vermiş olduğu kaliteli ve hızlı güvenlik hizmetinden ötürü sürekli kendini geliştiren kadrosu ve yenilikçi projeleri ile tercih sebebi olmuştur.

Kobra Güvenlik 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine ait kanun ve yönetmenlik hükümlerine bağlı olaraktan, kamu ve özel şirketlerin özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile alanında tamamen uzman güvenlik personel kadrosu ve modern iş anlayışı ile daima göz önünde bulundurulan bir kuruluş olmuştur. Kobra Güvenlik plaza, site, fabrika, depo, özel okul, ticaret merkezleri, spor tesisleri, barajlar, açık alanlar, konut, konserler, alışveriş merkezleri ve futbol müsabakaları için özel güvenlik önlemleri alınması adına her türlü alan korumasını başarı ile sağlamıştır. Kobra Güvenlik kamu, şirket veya iş adamlarına ait can ve mal güvenliğini en üst seviyede koruma altına almaya devam etmektedir.

Prensip sahibi, kaliteli, güler yüzlü, disiplinli ve sistemli olarak tamamı alanında uzman personelleri ile sizlere silahlı veya silahsız özel güvenlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kobra Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Zafer Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Şelale Sokak, No: 1 / 2, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul

Kobra Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kobra Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kobra Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ