Knorr İş Başvurusu

1838 yılında Carl Heinrich Knorr tarafından Almanya da kurulmuştur. 180 yıldır Dünyada pek çok ürün ile sofralara lezzet katan knorr, 1978 yılında Türk tüketicisine hizmet vermeye başlamıştır. Dünya mutfağından birçok lezzetin yanı sıra Türk mutfağının yöresel tariflerini de başarı ile mutfaklara taşımaya devam etmektedir. Bunlardan bazıları Analı Kızlı Çorbası, Hanım Ağa Çorbası, Mantı Çorbası, Tavuk Etli ve Tarhanalı Kazdağı Çorbası, Valide Sultan Çorbasıdır.

2000 yılından itibaren Unilever ailesine katıldı.187 ülkede her gün 300 milyondan fazla ailenin sofrasında yerini almaktadır.

Firma Hakkında Genel Bilgiler
Lezzet arayışı: 180 yıldır başarısını devam ettiren, farklı ürünlerle hizmet yelpazesini geliştiren Knorr’un başarısın en büyük nedeni lezzete verdiği önemdir. Bu nedenle de bünyesinde çalıştırdığı alanlarında deneyimli ve eğitimli şefler değişik ve muhteşem tarifler yaratmak için sürekli çalışmakta, damak tatlarına uygun, geleneksel tarifleri de tüketiciye sunmak için çalışmalarına sürekli devam etmektedirler.

Doğallık: Kurulduğu günden bu güne kadar ürünlerinde kullandığı malzemeleri büyük bir özen ve titizlikle seçmektedir. Ürünlerin yapımında kullanılan tüm sebzeler, meyveler ve baharatlar güneş ışığın da yetiştirilen ürünlerden seçilmektedir. Ayrıca mevsiminde toplanmasına ve kurutulmasına özen gösterilerek, geleneksek kurutma yöntemi kullanılmaktadır.

Paketleme: Ürünlerini koruyucu katkı malzemeleri ve tuz kullanmadan uzun süre tazeliğini koruması için özel bir ambalajlama sitemi geliştirdi. Ürünlerindeki tuz miktarını azaltarak makul seviyelere düşürdü. Hava, ışık ve neme karşı koruyucu 3 katlı ambalajı kullanarak ürünlerin tazeliğini kuruyor. Bu sayede raflarda uzun süre beklemiş bile olsalar (raf ömrü geçmemek kaydıyla) mutfağımıza girdiğinde hala taze, hala nefis tadını muhafaza etmeye devam ediyorlar.

Yenilik arayışı: Pek çok ürünü tüketiciye sunmuş olsa da bununla yetinmeyerek farklı lezzetler ve tatlar aramaya devam ediyor. Heilbronn’daki merkezinde pek çok ülkeden şefler ile çalışarak dünyanın farklı bölgelerinde tatları soframıza getirmeye çalışıyor.

Aynı zamanda sürdürülebilir tarımın bir gereklilik olduğunun bilincinde olarak bunu devam ettirmeyi hedefliyor. Toprağın bize sunduğu taze lezzeti geleceğe taşımak için sürdürülebilir tarım konusunda farklı projelere imza atıyor. Toprağın bereketinin ve gücünün lezzeti artırdığını biliyor ve bu nedenle çiftçilere sürdürülebilir tarım konusunda eğitimler düzenliyor. Sürdürülebilir tarım konusunda farkındalık yaratmayı kendisine amaç edinmiş durumda.

Knorr İletişim Bilgileri
Adres; Pürtelaş Hasan Efendi, Meclisi Mebusan Cad. Atlantik Han No:59, 34427 Beyoğlu/İstanbul

Knorr Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Knorr firmasında kariyer yapabilirsiniz. Knorr insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ