Knauf İş Başvurusu

Yapı malzemelerinde pazarında yönlendirici ve sektör standartlarında öncü olmak adına çıktığı yolda elde ettiği başarılarla sektörde bir dev haline gelen knauf sektöre ilk olarak 1932 yılında alçı üretimiyle girmiştir. Dünyada altmışa yakın bayiliğiyle yapı sektöründe globalleşmenin gözle görülür örneklerini ortaya koymaktadır.

Firma alçı, genleştirilmiş perlit, mineral yün ve kartonlu alçı plaka gibi pek çok üretimle dünya pazarında adından söz ettirir olmuştur. Güçlü bir temel üzerine oturtulan kurumsal değerler firma ürünlerinin üretiminde ve satışında önemli yer edinmesini sağlamıştır. Yalıtım piyasasında da liderliği elinden bırakmayan knauf yapılar için yangına dayanıklı, akustik yalıtımı yüksek ürünleriyle kalitesini göstermektedir.

Yapı malzemelerinde hemen her ürünün üretiminin yanı sıra piyasaya yeni özellikli ürün katma çabasında olan firma kalitenin sembolü haline gelmiştir. Sektöründeki en yüksek ürün kalitesini bulabileceğiniz marka, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra kapsamlı destek hizmetleriyle de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma ürün kalitesini artırıcı projeleri desteklediğinden kurumsal bir firma olmayı başarmıştır. Uluslararası bir şirket olan firma güvenilirliği en temel etken olarak hizmete sunmaktadır.

Müşteri beklentilerinin üzerinde ürünlerin piyasaya sunulması için çalışanlarından desteği esirgemeyen firma, iş sağlığı ve güvenliği konusuna da titizlikle eğilmektedir. Çevre dostu ürünlerin piyasaya sunulmasını sağlayarak insan sağlığını da ön planda tutarken sektörler ilgisi bulunanlara da gerekli yapı bilincini aşılamayı kendine görev olarak görmektedir. Çalışanların gelişen yenilikler hakkında bilgi sahibi olmasını hedefle sürekli eğitimini de sağlayan firma kurumsallaşmanın belirli değerler üzerine oturtulabileceğinin bilinciyle hareket ediyor.

Knauf İletişim Bilgileri
Adres;

Ahiboz Üretim Tesisi Serpmeler

Mevkii No:246 06830 Gölbaşı / Ankara ve İzmit Üretim Tesisi
Çuhane Caddesi No:45 41140 İzmit

Knauf Müşteri Hizmetleri
444 YAPI (9274)
Knauf Servis
444 YAPI (9274)

Knauf Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Knauf firmasında kariyer yapabilirsiniz. Knauf insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ