Klimasan İş Başvurusu

Klimasan ilk olarak 1915 yılında “Şenocak” ismi ile küçük bir ticarethane olarak kurulmuştur. Ülkemizde lider markalardan biri olan Klimasan, en önemli ticari buzdolabı firmalarından biri haline gelmiştir. Yıllık 45.000 adet üretim kapasitesi ve 1000’den fazla çalışanıyla büyümeye hızla devam etmektedir. Dünya çapında ise toplam 70 ülkede, 120’den fazla müşteri ağı ve Türkiye genelinde en iyi 500 kuruluştan biri olması lider bir marka olmasını sağlamıştır. Şirketin misyonu, yiyecek ve içecek ürünlerini sağlıklı ve içeriğini koruyarak en yüksek kalitede müşterilerine sunmaktır. Vizyonu ise, sürekli büyüyen, müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyetini en düzeyde tutan, Türkiye ve Dünya üzerinde hedeflenen pazarlarda lider, işinde mükemmelliğe ulaşmış, toplum ve çevre için değer oluşturan bir şirket olmaktır.

Klimasan, ürünün tasarlandığı andan itibaren, üretim aşaması, satışa sunulma aşaması ve satış sonrası hizmetler ile kuruluş içerisindeki tüm faaliyetlerin bütün aşamalarında müşterilerin ihtiyaçlarına göre cevap vermek için çalışmaya ve gelişmeye devam etmektedir. Şirket, ekip çalışmasına önem veren, katılımcı ve kurumsal bir yönetim anlayışını benimsemektedir. İş ortaklığı yaptığı firmalar ile uzun vadeli ilişkileri sürdürmeye çalışılır. Faaliyetlerini oluşturan tüm süreçlerde çevre bilincine önem vermektedir. Çalışanlarına ise hak ve özgürlüklere uygun olarak, çalışanlarına eşit ve adil davranmakta, farklı fikirlere de her zaman açık olan bir firmadır. Aynı zamanda çalışanlarını işe alım aşamasında objektif davranır, çalışanlarını gösterdikleri performansa göre ödüllendirir ve bir üst kademeye terfi ettirir. Şirket bireysel istek ve beklentileri her zaman dikkate almaktadır. Çalışanların katkıları ile sürekli geliştirilen kalite anlayışı ile; müşteri ve çalışanların memnuniyetini sağlamak ve sürekli artırmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda tüm insanlığa iyi bir yaşam kalitesi sunmayı hedefleyen bir firmadır. Müşterilerin günlük hayatta kullanmış oldukları ürünleri lezzetli ve sağlıklı bir şekilde koruyup sergilemek için kalite ve fiyat dengesini belirleyerek sunmayı amaçlamaktadır. Şirketin en güçlü bileşenlerinden biri çalışanlarının yapabildikleridir. Şirketin daha fazla büyüyüp gelişmesi onların yeteneği ve motivasyonu sayesindedir. Klimasan’da takım çalışması muhteşem bir uyum içerisindedir. Müşterilerin bekledikleri en iyi teknolojiyi oluşturmada herkes güçlerini birleştirir.

Klimasan İletişim Bilgileri
Adres; Manisa Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım Keçiliköyosb Mah. Cumhuriyet Cad. No:1, 45030 Yunusemre / MANİSA

Klimasan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Klimasan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Klimasan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ