Kızıltepe Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Mardin Kızıltepe ilçesinde 01/01/1990 yılında kurulan Kızıltepe Devlet Hastanesi, toplam da 200 yatak kapasitesine sahip ve yıllardır aynı özveri ile Kızıltepe’deki vatandaşlara sağlık hizmeti vermektedir.

Hedefleri arasında ilk başta gelen insan odaklı bir yapı içerisinde yöre halkının sağlık sorunları hızlıca çözüm üreterek herkesin tıbbi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılanmasını üstlenmektedir. Bölgede toplumsal amaca dayanan sağlık programlarına öncülük ederek insanların en iyi şekilde güvenli, hijyenik ve huzurlu bir ortamda sağlık hizmetinden faydalanmasını sağlamaktadır.

Yıllardır aynı kalite ve güler yüzlü personel ahlakı ile tanınan Kızıltepe Devlet Hastanesi Mardin ilinden ve diğer komşu ilçelerdeki hastalarında odak noktası haline gelmiştir. Hedeflerinden bir diğer ise, bölgedeki hastaneler arasında lider olabilmek için tüm seferberliği çözüm sunmaktadır.

İnsan sağlığının diyalog çerçevesinde sağladığı adaletli davranış, dürüstlük ilkelerini korumak, ifade özgürlüğünü savunmak, sorumluluk bilincine sahip, idealist olma ve hasta olan bireylerin o anki psikolojik davranışlarına karşı anlayışlı kişiliğiyle saygı ve hoşgörülü olmasından dolayı çok sayıda hasta tarafından yüksek derecede değerlendirilerek tercih edilmektedir.

Hızlı, dinamik, üstün kalite ve ihtiyaç sahibi hastaların maddi durumuna göre ekonomik çözümler sunarak yöre halkının beğenisini almıştır. İlçe olduğundan dolayı küçük bir işletme olarak görülen Kızıltepe Devlet Hastanesi tam aksine profesyonel kadrosu ve üstün teknolojik cihazlar ile yöre halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Kısa bir bilgi vermek adına; Kızıltepe, ilçesi olduğu Mardin ilinden daha büyüktür.

Kızıltepe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Mardin Yolu Üzeri Hava Alanı Karşısı 5 Km Kızıltepe / Mardin

Tel: 90.482 312 39 44

Kızıltepe Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kızıltepe Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kızıltepe Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatih çelik dedi ki:

    hayirli aksamlar sayin admin ben fatih iş ihtiyacım var oğlum var sakat yuzde 95 raporu var tadevi gerekiyor iş ihtiyacim var

BİR YORUM YAZ