Kıvanç Tekstil İş Başvurusu

Kıvanç Tekstil yaklaşık 50 yıldır kaliteden ödün vermeden ilk günkü azim, hoş görü ve titizlik ile günümüze kadar gelen öncü ve nadir şirketlerden biridir. 2006 yıllarında tüm hazırlıklarını yaparak dış giyim alanında sermaye yatırımı sağladıktan sonra üretime geçti. Geniş ürün yelpazesi ile piyasaya tam odaklı giren Kıvanç tekstil, hızlı ve kaliteli iş anlayışı ile dış ticaret piyasasına açılarak bünyesinde barındırdığı çok sayıda ürünü dünya ya sunmuştur. Üstün teknolojiye sahip altyapısı ile karışık çeşitte elyaf ve iplik üreten, kendi bünyesinde ürettiği göz alıcı kumaşlar ve bilinen markaların tedarik karşılama konusunda çözüm ortağı olan bir yapıya sahiptir.

Üstün kumaş kalitesi ile başta tüm Avrupa olmak üzere, Amerika ve diğer büyük ülkelere tedarikçi olarak faaliyet gösteren Kıvanç tekstil, ilk günkü performansından hiç düşmeden sürekli daha iyisini için çaba göstermektedir. Kıvanç tekstil Adana – Mersin yolu üzerinde bulunan 105.000 m2 alana kurulmuştur. Melanj iplik ve renkli iplik çeşitleri, dünyanın bir çok ülkesine sevkiyat yapmaktadır. Dokuma ve örgü alanında da güçlü bir isme sahip olan Kıvanç tekstil her geçen gün adını zirveye bir adım daha yükseltmekte. Kapalı tesisler içerisinde yıllık yaklaşım 20 milyon metre kumaş üretimi yaparak büyük bir rekor peşinde koşmaktadır. Aynı zamanda 7.000 metre ip üretimi ile halen faaliyet göstermekte olan öncü firmalardan biridir.

Kıvanç Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Mersin Yolu Üzeri 13. km. 01210 Seyhan ADANA

Kıvanç Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kıvanç Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kıvanç Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. atilla demirtas dedi ki:

    ascıya ıhtıyacınız varsa

BİR YORUM YAZ