Kitchenette İş Başvurusu

2005 yılından günümüze kadar cafe olarak hizmet veren Kitchenette, ev rahatlığını cafe ortamına taşıyıp biz müşterilerine sunmaktadır. Dünya’nın çok farklı yerlerinden alınmış olan lezzetleri ile kendi fırınından çıkan taze ekmek çeşitleri, modern bir şekilde dekore edilmiş olan Kitchenette, bizlere sunmuş olduğu tüm lezzetleri özen içerisinde hazırlanmasını sağlamaktadır. Müşterilerine gün boyu kahvaltı hizmeti sunan Kitchenette, formuna önem verenlere de özel menü seçenekleri sunmaktadır. Küçük çocuklar için de sağlıklı ve eğlenceli yiyecekler hazırlanarak, çocukların istek ve beklentileri de karşılanıyor. Müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da değer veren Kitchenette, kurulduğu ilk günden bu yana kalitesi ve eşsiz sunumuyla hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen firmanın İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Bakü ve Moskova olmak üzere 15 şubesi bulunmaktadır.

Kitchenette Hakkında
Kitchenette hamburger ekmeği de dahil olmak üzere tüm ekmeklerini kendisi üretmektedir. Ekmeklerinde kullanmış olduğu mayayı dahi kendi doğal tekniklerle üretip herhangi bir şekilde konulabilecek katkı maddesinin kullanımına kesinlikle izin vermiyor. Günümüzde birçok yiyecek firmasının sıklıkla kullanmış olduğu dondurulmuş ürünleri asla kullanmamaktadır. Kitchenette firmasını tercih edenlerin en büyük tutkularından biri olan pizzalar da büyük bir özveri ile hazırlanmaktadır. Pizzanın alt kısmında kalan hamuru doğal bir maya ile mayalanırken üzerine kullanılan sosu domatesten yapılmaktadır. Kırmızı et severlerinde en çok tercih ettikleri mekan olan Kitchenette, etlerini Çanakkale Biga bölgesindeki kasaplardan özenle seçilmektedir. Mutfakta hazır ürünlere kesinlikle yer vermeyen Kitchenette, kuru baharatları da çekirdek halinde almakta ve restoran içerisinde öğütmektedir. Yiyeceklerin içine en önemli tadı veren zeytinyağı da uzman şefler tarafından özenle seçilip alınmaktadır.

Kitchenette, restoranlarında müşteriden sipariş alır almaz en hızlı şekilde servise hazırlar. Birçok restoranda sıklıkla yapıldığı gibi kesinlikle ön pişirme işleminden geçirilmez. En çok tercih edilen pişirme yöntemi ise buharda ve ızgarada pişirme yöntemidir. Kitchenette mutfağında hazırlanan salataların en büyük özelliği ise, farklı mevsimlerde toplanmış olan yeşilliklerin zengin aromasından gelmektedir. Ayrıca salata ile birlikte servis edilen özel soslarda günlük olarak hazırlanmaktadır. Kendine has tarifleriyle çeşitli limonatalar hazırlayan Kitchenette, kahvaltıda sunmuş olduğu reçellerini de mevsim meyvelerine göre kendi bünyesinde hazırlamaktadır.

Kitchenette İletişim Bilgileri
Adres; Dikilitaş Mah. Büyükhanlı Plaza Üzengi Sok. No: 8 Beşiktaş İstanbulKitchenette Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kitchenette firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kitchenette insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ