Kitapsan İş Başvurusu

1981 yılında Kayseri de ilk olarak Gelişim Kitabevi ismi ile ticari yaşama adımlarını atmışlardır. Daha sonra 1984 yılında Mersin’e göç eden firma, gıda sektöründe de faaliyetlere başlamıştır. 1987 yılında ise Kitapsan kitap, kırtasiye olarak ilk mağazalarını Mersin ilinin Silifke caddesinde açmışlardır. Doğru yönetim şekli ve yönetim politikasını izleyen Kitapsan kurucuları, 1993 yılında şirketleşmiş, Türkiye genelinde açılmış olan 16 mağaza ve 200 civarı personel ile sektör daha hızlı büyüyüp gelişmeye başlamıştır. Şirketin merkezi ve lojistik depo alanı 2500 metrekare alana kurulu olup Adana’da faaliyet göstermiştir. 2000 yılında İstanbul’da Kare ve Etik Yayınevlerini kurmuş ve her iki yayınevinden farklı alanlarda yazılmış olan 390 kitap yayınlanmıştır. Kitap, kırtasiye, müzik, multimedya, hediyelik ve dergi gibi geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap etmektedir. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çabalayan aynı zamanda herkesin bütçesine göre en uygun fiyatları belirleyen bir firmadır. Kitapsan’ da müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Çıktığı yolda ilklerinden asla taviz vermeden ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

Kitapsan, titiz olarak seçtiği ve kaliteye önem verdiği ürün seçimlerinde, tüketicinin de içerisinde bulunmaktan hiçbir şekilde sıkılmayacağı aksine mutluluk duyduğu mağazalar zinciri haline gelmiştir. Çağımızın hızla gelişen teknolojisini yakından takip etmekte ve satmış olduğu ürünlerin her zaman arkasında durarak müşteriye güven sağlamaktadır. Kitapsan firması kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Daha fazla kişiye hitap edebilmek ve dünya ekonomisinde yerini alabilmek için gereken çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Kendi alanında sadece ticari değil, dostane bir biçimde bilgi ve kültür paylaşımına önem veren Kitapsan, bulunduğu sektörde marka olmayı başarabilmiş ender firmalardan bir tanesidir.

Kitapsan İletişim Bilgileri
Adres; Hoca Paşa, Ankara Cad. / Cağaloğlu Yokuşu Fahrettin Kerim Gökay İş Hanı No:31 D:4-5, 34110 Fatih /İstanbul

Kitapsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kitapsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kitapsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ