Kırşehir Ek İş İlanları

Kırşehir tabiata âşık insanların severek gezebileceği muhteşem bir yerdir. Müzeleri ve yer altı şehirlerinin de bulunduğu Kırşehir gezmek isteyen turistlere rehber ve olmanız tanıtmanız için ideal bir şehirdir. Barajın çevresi özellikle yazın serinlemek ve piknik yapmak isteyenler için süper ortamdır.

Son dönemlerde artık insanların maddi yönden sıkıntılar yaşaması ile ek işler ile uğraştığı gözlemlenmektedir. Ek iş yapan kadın veya erkeğin maddi yönden eve katkı sağlaması aileyi mutlu etmektedir. Evde oturarak ek iş yapan ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği kolay işler bulunmaktadır.

Halkın bilinçlenmesiyle artık işsiz olan insanların büyük firmaların evlere iş vererek para kazandırmaktadır. Günlük yaşamınızı etkilemeden size sunulan fırsatlardan biri olan evde yapılabilecek son derece kolay işlerden sizde faydalanabilirsiniz. Anahtarlık, boncuk veya nikâh şekerleri adet olarak yapılıp zamanında verilmesi takdirde sizinle anlaşma sağlanmaktadır.

Kırşehir Ekonomisi
Kırşehir iç Anadolu da olup tarımla daha çok geçim sağlanmaktadır. Tarım ürünlerinden ekonomik anlamda bakliyat ve hayvancılık yapılmaktadır. Sebze yerine daha çok meyve yetiştirilmektedir. Kışın soğuk ve sert geçmesi bitki örtüsünü önemli derecede etkilediği için hayvancılık ve sebze ekimi konusunda sıkıntı yaratmaktadır.

Kırşehir sanayisi az gelişmiş olduğu için fabrikaların ve diğer iş alanlarına sahip yerleri de bulunmaktadır. Un, tuz ve bulgur fabrikaları ayrıca inşaat sektörü, mermer, lastik fabrikaları da bulunmaktadır. Halı dokuma konusunda da ayrıcalığı ve tanınmış olduğu gerçeği vardır.

Kırşehir’de Evde Yapılabilecek İşler
Evlenecek olan kızlar için dantel ve çeyiz yapılarak eve yardımcı olunmaktadır. Anahtarlık, mandal yapma veya boncuk yapılan işlerden bazılarıdır. Boncuk kıyafetlerin üzerine işlenerek abiye kıyafetleri değiştirmektedir.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Nimet tuzal saylam dedi ki:

  Kırşehir merkezde oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz lütfen

 2. ebru savran dedi ki:

  Kırsehir merkezde yasıyorum ACİL ıs ıhtıyacımdan dolayı ek ıse basvuruyorum davetıye katlama takı toka,poset katlama, dugun sekerı,mandal işlerını yapabılırım

 3. Fatma dedi ki:

  Mucurda yaşıyoruz öğrenciyiz sınav larimiz çok pahalı ve paraya ihtiyacimiz var yardımcı olur musunuz?

 4. Azime aydın dedi ki:

  Evde pasta börekcbaklava boncuk ütü paket hazırlama işleri istiyorum

 5. Cansu Yurdusev dedi ki:

  Merhaba iyi günler, Nikah şeker,davetiye ve kına poşetleme anahtarlık yapma vb.. gibi ek işleri evimde yapmak istiyorum. Bütün gün evde oturmak yerine sizinle çalışarak para kazanmak isterim.El becerilerime güveniyorum. iletişim için mail adresime mail atarsanız sevinirim.
  NOT: Kırşehir Merkez de yaşıyorum.

 6. Narin dedi ki:

  Kirsehir merkezde ikamet ediorum mandal montaji davetiye poset katlama nikah sekeri kina paketleme tesbih islerini yaparim pratik biriyimdir gercektn cok ihtiysvim var

 7. tuuba dedi ki:

  Kırşehit merkezde yaşıyorum. Bi süre önce işten çıkartıldım. Bebeğimi bırakıp gidemedeğim için evde çalışabileceğim bir iş arıyorum. Acil işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim.

 8. Servet dedi ki:

  Kırşehir merkezde oturuyorum, evde iş yapmak istiyorum. Mandal, boncuk dizme, takı, toka, davetiye katlama, anahtarlık yapma, kına, mandal işlerini yapabilirim. Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ