Kırklareli Ek İş İlanları

İnsanlar hayatlarını idame ettirmek için kazanmak ve bu kazançlarının karşılığında ihtiyaçlarını gidermek uğruna sürekli bir hareketlilik içindedirler. Bu hareketlilik sonucu elde edilen kazanç bazen rahat yaşam koşullarını elde etmek için yeterli olmayabilmektedir. Bu durumda da ek iş yaparak kazanç sağlamak kaçınılmaz olmaktadır. Fakat her yörenin kendine özgü çalışma alanları ve kazanç alanları farklı olmaktadır. Burada ele alacağımız Kırklareli merkezinde ve bağlı ilçelerinde iş imkânlarına göz atacak olursak; Tekstil üretiminin bölgede yakın yerlerde yapılmasından dolayı tekstil mağazalarında ve beyaz eşya mağazalarında çalışma alanları sunularak ilanlar verilmektedir. Kırklareli’nin ilçelerine bakacak olursak ek iş ilanları konusunda daha geniş imkânların olduğunu görebilmekteyiz. Lüleburgaz ilçesinde yapılacak ek iş olarak halkının kalabalık olmasından dolayı yine gıda sektöründe ve tekstil ürünlerinin satışında çalışma imkânları sunan iş ilanları bulunmaktadır.

Kırkalereli’de Evden Yapılabilecek İşler
Kırklareli halkının merkezi yerleşime yakın kesimi memurlardan oluşmaktayken yerli halkı bir kısmı tarımsal üretimler gerçekleştirirken bir kısmı hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Ayçiçeği ve buğday tarımının yanında kanola yetiştiriciliğimde yaparak tarımsal alanda faaliyet gerçekleştirmektedirler. Ticari anlamda üretilenin halka arzının yapıldığı pazarda her türlü ihtiyaç malzemesinin satışı yapılarak kazanç elde edilmektedir.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Sübyan dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum kavaklida oturuyorum

 2. Elif dedi ki:

  Luleburgazda oturuyorum ise ihtiyacim var her turlu is yaparim

 3. Yeliz dedi ki:

  Babaeskide yaşıyorumjakrm boncuk.mandal.nikah şekeri.buna benzer ne iş olursa yaparım işe çok ihtiyacım var. Lütfen cevap yazın.

 4. Yeliz dedi ki:

  Babaeskide yaşıyorum.nikah şekeri.mandal.bunlara benzer ne iş olursa yaparım.acil işe ihtiyacım var. Lütfen cevap yazın.

 5. SELMA ALTUN dedi ki:

  ne bu ya herkes bir umutla siteyi geziyor ve iş istiyor peki iş alan varmı acaba yazık umutlarla oynamasınlar hepimiz iş istiyoruz varsa verin yoksa bizlerin umuduyla oynamayın lütfen tok acın halinden anlamaz

 6. Nurgül dedi ki:

  İsmim Nurgül Uçar Kırklareli Bademlik mah.de oturuyorum.Bu evde iş yapma işine çok ihtiyacım var. Var.Ne iş olursa olsun yaparım. Ne olur yardımcı olur musunuz.

 7. Nurgül dedi ki:

  İmla yanlışı neresinde var

 8. Nurgül dedi ki:

  Kırklareli Bademlik mah.oturuyorum.Evde iş yapmaya çok ihtiyacım var.Ne olur yardımcı olur musunuz.

 9. ibrahim tokoglu dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum ihtiyacım var kiralayan ve borcum var yardimci olursaniz sevinirim kirklareli merkezde oturuyorum.

 10. Nazan demirkesen dedi ki:

  Ben babaeskiden. Yaziyorum. 3 kisilik gurubiz evde paketleme isi istiyoruz yardimci olursaniz seviniriz simdiden tesekkurler

 11. Fatma dedi ki:

  Merhaba bende Luleburgaz’da oturuyorum. Evde yapilabilecek butun isleri yaparim. Geri donen varmi arkadaslar…

 12. Bahar dedi ki:

  Iyi gunler ek ise ihtiyacmz var elimizden her is gelir haber bekliyrz.. titizlikle ve Ozenle hazirlama yapacagimizdan emin olabilirsinz

 13. Semra dedi ki:

  Merhabalar Kırklareli nde merkezde oturuyorum.bu ise ihtiyacım var benimde.kına paketleme mandal montajı davetiye katlama kalem montajı nikah şekeri etiket takma v.s isleri yaparim.acilen ihtiyacım var lütfen

 14. Simge dedi ki:

  Mandal .sabun. Mum paketleme isi istiyorum ihtiyacim var

 15. mehtap dedi ki:

  evde bol vaktim var ek is istiyorum baska bi iste calismiyorum esime eve destek amacli yardimci olursaniz sevinirim

 16. Tuğçem Cebeci dedi ki:

  Kirklareli merkez

 17. İlknur dedi ki:

  Evde ekmek iş yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var. Lüleburgaz’da oturuyorum.

 18. Ozlem ozgu dedi ki:

  Lüleburgaz da ikamet ediyorum katlama paketleme isleri yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim.

 19. Dilay dedi ki:

  Merhaba biz lüleburgaz da oturuyoruz annemle birlikte daha önce de bu tarz işler yapmıştık tekrardan yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

 20. Buse dedi ki:

  Kirklareli merkzde ikamet edyorm calisiyorm drumumz skısık oyuzden ek is aryorm tesekkrlr

 21. Yasmin dedi ki:

  Selam evde ek is yapmak istiyoruz.Verebilceginiz her iside yapabiliriz.Kalem montaji, mandal montaji, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama ,nikah sekeri, kina paketleme isleri yapariz.3 kisiyiz.Babaeski merkezde yasiyoruz.Lutfen dönus yapin.

 22. livan dedi ki:

  Bende kirklareli merkezden yaziyorum. Verilen ilslee düzenli olarak yapılır yaklaşık 8 kızız ve bu ise ihtiyacımız var lütfen donusunuzu bekliyoruz hepimiz ogrenciyiz. Bütün işleri yapariz

 23. AHMET dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz. Mandal montajı, kalem montajı, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama, nikah şekeri ve kına paketleme işleri yapılır.

 24. Tülay dedi ki:

  Merhaba Lüleburgaz’dan yazıyorum 10 kişilik bir grubumuz var. Ev’de mandal montajı, kalem montajı ve etiket takma işleri yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

BİR YORUM YAZ