Kırklareli Ek İş İlanları

İnsanlar hayatlarını idame ettirmek için kazanmak ve bu kazançlarının karşılığında ihtiyaçlarını gidermek uğruna sürekli bir hareketlilik içindedirler. Bu hareketlilik sonucu elde edilen kazanç bazen rahat yaşam koşullarını elde etmek için yeterli olmayabilmektedir. Bu durumda da ek iş yaparak kazanç sağlamak kaçınılmaz olmaktadır. Fakat her yörenin kendine özgü çalışma alanları ve kazanç alanları farklı olmaktadır. Burada ele alacağımız Kırklareli merkezinde ve bağlı ilçelerinde iş imkânlarına göz atacak olursak; Tekstil üretiminin bölgede yakın yerlerde yapılmasından dolayı tekstil mağazalarında ve beyaz eşya mağazalarında çalışma alanları sunularak ilanlar verilmektedir. Kırklareli’nin ilçelerine bakacak olursak ek iş ilanları konusunda daha geniş imkânların olduğunu görebilmekteyiz. Lüleburgaz ilçesinde yapılacak ek iş olarak halkının kalabalık olmasından dolayı yine gıda sektöründe ve tekstil ürünlerinin satışında çalışma imkânları sunan iş ilanları bulunmaktadır.

Kırkalereli’de Evden Yapılabilecek İşler
Kırklareli halkının merkezi yerleşime yakın kesimi memurlardan oluşmaktayken yerli halkı bir kısmı tarımsal üretimler gerçekleştirirken bir kısmı hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Ayçiçeği ve buğday tarımının yanında kanola yetiştiriciliğimde yaparak tarımsal alanda faaliyet gerçekleştirmektedirler. Ticari anlamda üretilenin halka arzının yapıldığı pazarda her türlü ihtiyaç malzemesinin satışı yapılarak kazanç elde edilmektedir.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. İlknur dedi ki:

  Evde ekmek iş yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var. Lüleburgaz’da oturuyorum.

 2. Yasmin dedi ki:

  Selam evde ek is yapmak istiyoruz.Verebilceginiz her iside yapabiliriz.Kalem montaji, mandal montaji, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama ,nikah sekeri, kina paketleme isleri yapariz.3 kisiyiz.Babaeski merkezde yasiyoruz.Lutfen dönus yapin.

 3. livan dedi ki:

  Bende kirklareli merkezden yaziyorum. Verilen ilslee düzenli olarak yapılır yaklaşık 8 kızız ve bu ise ihtiyacımız var lütfen donusunuzu bekliyoruz hepimiz ogrenciyiz. Bütün işleri yapariz

 4. AHMET dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz. Mandal montajı, kalem montajı, etiket takma, kutu kaplama, davetiye kaplama, nikah şekeri ve kına paketleme işleri yapılır.

 5. Tülay dedi ki:

  Merhaba Lüleburgaz’dan yazıyorum 10 kişilik bir grubumuz var. Ev’de mandal montajı, kalem montajı ve etiket takma işleri yapmak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

BİR YORUM YAZ