King Küçük Ev Aletleri İş Başvurusu

King küçük ev aletleri 1953 yılında kurulan King Pazarlama’ nın bir devamı olup 60 yılı aşkın süredir küçük ev aletleri konusunda mutfakta gerek duyulan her şeyin üretim ve pazarlaması yapılmaktadır. İlk olarak termos üreten King, 1974 yılında ise Anonim şirkete dönüşmüştür. 30 yıl önce 1985 de Phoenix ve Zojirushi markalarının Türkiye temsilcisi olan King küçük ev aletleri aynı zamanda Avrupa Birliği CE kalite onay belgesine sahiptir.

King küçük ev aletleri kapsamında 100’ den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürünlerine 4 yıllık garanti veren ve bu kapsamda oldukça ileri düzeyde atılım yapan King küçük ev aletler king.com.tr adresi ile müşterilerinin buluşma noktasıdır.

King küçük ev aletleri bünyesinde istihdam
King küçük ev aletleri bünyesinde ortaokul mezunundan doktora mezununa kadar onlarca farklı eğitim seviyesi, bölüm ve branştan meslek sahibine istihdam söz konusu olup King bünyesinde bine yakın personel istihdam edilmektedir.

Satış elemanı, mağaza müdür, endüstri mühendisi, elektrik ve mekanik teknisyeni, pazarlama müdür, pazarlama personeli gibi sektörde aktif olarak gerekli olan satış pazarlama sunum dağıtım depolama gibi alanlarda kişiler yeteneklerine ve eğitimlerine göre istihdam edilmektedir.King küçük ev aletleri bünyesinde çalışmak için ister King web sayfasından erişim sağlayabilir isterseniz iletişim adresleri ile iletişime geçerek randevu alıp iş sürecini başlatabilirsiniz.

King Küçük Ev Aletleri İletişim Bilgileri
Adres; İbrahimağa Caddesi Emintaş 2 Sanayi Sitesi 20/2 Bayrampaşa İstanbul

King Küçük Ev Aletleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları ve iletişim sayfası: tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ