Kinetix İş Başvurusu

Kinetix iş başvurusu ve Personel Alımı hakkında detaylı bilgiler yazımızda bulunmaktadır. Kinetix iletişim adresi ve firma hakkında genel bilgi için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

Kinetix, insanların ihtiyacına göre daha çok spor ayakkabı üreterek Türkiye’nin en iyi ayakkabı markalarından biri haline gelmiştir. Ülkemizde 1100 satış noktasında tüketicisiyle buluşmaktadır. Tüm gençlerin enerjisini ve dinamizmini yansıtan Kinetix, 1989 yılından bu yana ülke çapında en çok tercih edilen ve en çok satan ayakkabı markaları arasında yerini almıştır. Günümüzde ise ayakkabı dışında ürettiği spor giyim koleksiyonu ile de özellikle genç kuşağın en çok sevdiği spor markaları arasında bulunmaktadır.

Firmanın misyonu, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamakta, güçlü bir iletişim ile tüketici ile arasında bir bağ oluşturarak, müşterinin sadakatini sağlamaktadır. Vizyonu ise firmanın ulusal ve uluslararası pazarda etkinlik ve verimliliğini artırabilmek için kendi alanında yönetimini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan ve Türkiye’nin en güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olmaktır.

Kinetix firmasının insan kaynakları politikası; şirketin hedeflerine odaklanmış, takım ruhu ile çalışan, sürekli kendini geliştiren, motivasyonu ve performansı yüksek bir insan gücü oluşturarak şirketin hedeflerine ulaşmasını destekler. Bünyesinde çalıştırdığı kişilerin başarılarına ve gelişmelerine yardımcı olarak, üst kademelere ulaşma yollarını açık tutmak ve kariyer yapmalarını sağlayarak uzun yıllar birlikte çalışmayı ilke edinmiştir. Eşitlik ilkesini benimsemiş olan firma, bunu her fırsatta çalışanlarına da hissettirmektedir. Çalışanların yüksek performans gösterdiği durumlarda ise adil bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Kinetix İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey, Taşocağı caddesi Ziylan İş Merkezi, 34218 Bağcılar/İstanbul

Kinetix Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kinetix firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kinetix insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ