Kinder İş Başvurusu

1960’lı yıllarda anneler çocuklarının yediklerine karşı daha duyarlı davranmaya başladılar ve bu yıllarda geliştirilen kinder o günden bu güne yüksek kalitesi sayesinde annelerin güvenle çocuklarına sunabildikleri bir aperatif olmayı sürdürmektedir. Çocuklarımız hepimiz için çok değerlidir. Geleceğimizin umudu olan çocuklarımızın en çok dikkat etmemiz gerektiği ihtiyacı gıdalardır.

Günümüzde pek çok marka güvenli ya da güvensiz her ortamda bulunabilmekte çocuklarımızın sağlığı göz göre göre tehdit edilmektedir. Markalara yönelen anne babalar bununla da yetinmeyip markanın neden yapıldığını nerede üretildiğini tüm aşamalarıyla görmek istiyorlar. Bunda da çok haklılar çünkü büyüklerin sağlığını bile tehdit eden ürünleri çocuklara yedirmek mümkün değil.

Çocuklara özel olarak üretilen markanın yaratıcısı Ferrero hem seçiciliğin karşılığını vermek hem de sağlıklı besinler elde edilmek adına aşırıya kaçılmama önerilerinden yola çıkarak ürettiği daha fazla süt kullanılıp daha az kakao kullanılan çikolatayı geliştirdi. Çocuklara özel taze atıştırmalıklar da sağlıklarına zarar vermediği gibi besin değerlerini de içerisinde barındırdığından güvenle tüketilebilen ürünler arasına katıldı. Tüm bu hassasiyetleri düşünerek çocuklara verilen ana değerlerin korunmasını sağlamayı amaçlamıştır. Bu değerleri yıllar yılı korumasından dolayıdır ki kırk yılı aşkın bir süredir marka olmanın gururunu taşıyor.

Ürünün yaratıcısı olan Ferrero ürünlerin tüketiciler için sağlıklı olduğu konusunda garanti veriyor. Pek çok ülkeye satışı sağlanan ürün ülkelerin standartları farklı olmasına rağmen hepsine uygun olduğu gibi standartların üzerinde bir profil sergiliyor. Öyle ki ürünün paketlenmesinde bile herhangi bir zararlı madde bulunmamasını sağlayan ferrero gelişen teknolojinin getirdiği gelişimleri de yakından takip ederek paketleme aşamasında bile gerçekleşecek yenilikleri hemen uygulamak adına adımlar atmayı hedefliyor.

Ürünün tüketici sağlığıyla tam uygun olması kalitesinden taviz verilmemesi geleceğimiz olan çocuklarımıza mutlu atıştırmalıkları verirken korkmamızı sağlıyor. Çünkü çocuklarımız için üretilen ürünlerin içerisinde bulunan süt oranının fazlalığı, malzemenin işlenme süreci ve hatta paketlenme süreci bile sıkı takip edilmelidir. Atıştırmalıklardan vazgeçmeyen çocuklarımıza en azından sağlıklı ürünler sunarak güvende olmalarını sağlayabiliriz. Bilinçli anneler sayesinde çocuklar daha da sağlıklı beslenmektedir. Ama bunu yaparken de mutluluklarını göz ardı etmemeli ve istediklerinden sağlıklı ürünleri tüketmesine izin vermelisiniz.

Kinder İletişim Bilgileri
Adres; Gayrettepe, Hakkı Yeten Cad. Selenium Plaza D:302, 34349 Beşiktaş İstanbul

Kinder Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kinder firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kinder insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ