Kınay Group İş Başvurusu

Ali Rıza Kınay Tarafından, 1946 yılında A.Rıza Kınay Shipping Agencies And Trading INC adı altında kurulan şirket, çok geçmeden borat nakliye işlerini yapmakta olan Bandırma da bulunan Borax şirketinin acentelik haklarını alarak piyasaya daha güçlü görünmek adına yatırımlarda bulundu.

Daha sonra hem kendi şirketinin, hem de diğer kişilere ait şirketlerin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Alfa Shipping S.A adını kurduğu nakliye şirketinin ismini daha sonradan Kinay Chartering olarak değiştirerek piyasada önemli bir yer edinmiştir.

Daha sonra kullanışlı boylara sahip 1978 model 27,000dwt’lik M/V hasat gemisini teslim alarak, kendilerine ait gemi yönetim üzerine ait şirketlerini kurarak işleri büyüttüler. Daha sonra çıtayı yükselten grup, Kınay Transport and Logistics S.A adında başka bir lojistik ve nakliye hizmeti veren şirket kurdular. Ve daha bir çok nakliye sektöründe faal durumda şirketleri bulunan grup ilk günkü heves ile durmadan yollarına kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

Yoktan başlayarak var eden bir bireyin, ailesine kalan bu büyük şirketin devamlılığı 95 yaşında hayatını kaybeden Ali Rıza Kınay’ın ilk günkü öz güveni ile devam etmektedir. Büyük başarılara imza atarak, gemi acenteliği, gemi kiralama, gemi satın alma ve işletme, gemi yönetimi ve aynı zamanda lojistik ve nakliye alanlarında da bir çok şirketler kurarak büyük bir zincir oluşturdular.

Kınay Group İletişim Bilgileri
Adres; BARBAROS BULVARI, MORBASAN SOKAK KOZA İŞ MERKEZİ CBLOK KAT:5 BALMUMCU 34349 BEŞİKTAŞ İSTANBUL

Tel: +90 212 355 06 00

E-posta: info@kinay.com

Kınay Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kınay Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kınay Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Serdar dedi ki:

  Serdar Turan usta gemicilik 22senedir denizdeki sizinle çalışmak isterim bütün evraklarım hazır beklemekteyim saygılarımla tankeri de var saygılarımla

 2. Deniz yavuz dedi ki:

  Gemici cüzdanı polis vize pasaport hazır Tanker ve kimyasal sertifika var acil iş arıyorum
  Böyle gûzel bi firma ile çalışmak isterim

 3. Mehmet deniz dedi ki:

  Slm iyi gunler mehmet deniz ben gv losturamasi tum evraklar hazir 25 yil deniz tercubeliyim 05324201496

BİR YORUM YAZ