Kimteks İş Başvurusu

1938 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk polüretan sistemlerini üreten, Kimteks ayakkabı tabanı, boya, suni deri, yapıştırıcı ve kauçuk gibi birçok sektöre hammadde üreten fabrikadır. İstanbul Şişli’de Kimteks Kimya Merkez ofisi, İstanbul Kağıthane’de Kimteks Poliüretan üretim yeri, Kocaeli Gebze’de fabrikası ve Gaziantep’te şubesi bulunmaktadır. Tüm paydaşlarıyla birlikte herkesin kazanacağı şekilde, etik ticari anlayışıyla hareket etme misyonuna ve faaliyet gösterdiği sektörler üzerinde, kurumsal değerleri koruyarak, lider bir firma olma vizyonuna sahip olan Kimteks başta kendilerine olmak üzere, çalışma arkadaşlarına, iş birliği yaptığı müşteri ile tedarikçilerine ve bulunduğu ortama konuma saygılı olmak ilkeleriyle yola çıkmaktadır.

Bu ilkelere ek olarak bir de değerlere sahip çıkan Kimteks “saygı, dürüstlük, liderlik, başarı, yenilikçilik, empati, güç ve süreklilik” maddelerini ön planda tutmaktadır. 1983’ten günümüze kadar kaliteyi ve hizmeti elden düşürmeyen Kimteks birçok dünya üzerinde lider olan tedarikçileriyle ürün çeşitliliğini artırarak emin adımlarla ilerleyen ve Türkiye’nin dört bir yanına kendi sektörü üzerinden distribütörlük veren ilk firmalar arasında yer almaktadır.

Özellikle Kimteks insan kaynaklarına ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile günümüze ayak uydurarak yenilikleri yakından takip etmesi başarısını zirvenin üstüne çıkartmaktadır. “KAZAN – KAZAN – KAZAN” mantığı ile liderliğini ve başarısını tüm dünya ülkelerini duyurmuş olan Kimteks müşteri portföyüne verdiği güven ve önem ile kalitesini her zaman yükseltiyor. Kimteks sektörde emin adımlarla ilerlerken, diğer firmalar arasında teknolojik yatırımlar,

AR-GE çalışmaları kapsamında, ikili ilişkilerden dolayı ve güvenilir firma olmasından dolayı zirvede yerini tutmaktadır. Kimteks bağlı olduğu yerli ve yabancı pazarda işlerin en iyisini yaparken, kalite politikasında müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amaçlı modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Kimteks’in ürün gruplarına baktığımızda ise Plastik Hammadeler’den, Genel Polimerler’e, Boya Hammadelerin’den, Poliüretan Sistemlerini üretmektedir.

Aynı zamanda ürün gruplarını detaylı incelediğimizde Plastik Hammadeler çatısı altında; PVC, Plastifiyanlar, Poliüretanlar, Desen Kağıdı, Köpürtücü Ajan (Azodikarbonamid), Tekstiller, Pigmentler, Solventler, Genel Polimerler çatısı altında Kauçuk ve Kauçuk Katkıları gibi birçok ürün yelpazesine sahip olarak birçok alanda faaliyetlerine devam ediyor.

Kimteks İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Ali Kaya Sk. Polat Plaza B Blok No:1B K:11 34394 Şişli / İstanbul

Kimteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kimteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kimteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mahmut avcı dedi ki:

    slm ben mahmut avcı cekirdekden yetişme kauçuk hamurcusuyum silindirde greyderde hamur yapıyom ist .s.gazide ikamet ediyom 38 yaşındağım iş arıyom

BİR YORUM YAZ