Kimtaş İş Başvurusu

Kireç üretiminde dünya devi olan Carmeuse Grup sayesinde ülkemizde kireç sektöründeki liderliğini pekiştiren Kimtaş, yüksek kalitede kireç ve kirecin pek çok türevini üretmektedir. Türkiye’nin en büyük kireç üretim kapasitesinde fabrikalara sahip olan firmanın; Bergama (İzmir), Torbalı (İzmir), Soma (Manisa), Muğla, Pınarhisar (Kırklareli) ve Bartın olmak üzere ülkenin pek çok bölgesinde fabrikaları bulunmaktadır.

Kurumsal yönetim ilkelerini titizlikle uygulayan Grup’un gelecek için belirlediği bir takım stratejileri de bulunmaktadır. Stratejileri profesyonel şekilde belirleyen firma, bu stratejiler sayesinde büyüme oranını artırmayı hedeflemektedir. Ülke genelinde 6 fabrikası ile Türkiye’nin en büyük kireç firması olma özelliğini taşıyan Grup bu özelliğini korumak ve geliştirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Grup olarak gelişme göstermek adına belirledikleri ilkeler şu şekilde sıralanabilir: Grup çalışmalarında mevcut olan en iyi teknolojileri kullanmaktadır. Çalışma etiğine oldukça bağlı olan firma; çevreye saygı konusunda, işçi sağlığı ve bütünsel kalite konularından asla taviz vermemektedir. Ülke değerlerine son derece saygılı Kimtaş, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmaktadır.

Yaptığı AR-GE çalışmaları sayesinde yeni ürün ve teknolojileri daima bir adım öteye götürmektedir. Bu ilkelere Grup olarak karar veren firma, ilkelerin uygulanması konusunda gerekli hassasiyeti son noktasına kadar göstermektedir. İlkeleri belirlemedeki en temel amaçlardan biri de bu ilkeler sayesinde ülke genelinde üretimi arttırmak ve büyüme hızını arttırmaktır.

Carmeuse Grup olarak dünya çapında hizmet veren bir firmanın tüm olanaklarını kullanan ve dünya çapında hizmet vermenin tüm sorumluluklarını taşıyan firma, kireç sektöründeki liderliğini kimseye kaptırmak istememektedir. Bu yüzden ara vermeden, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, çevreye ve çalışanlarına duyarlı bir şekilde çalışmaktadır. Firma değişen dünya ve ülke koşullarına ayak uydurmanın önemine inanarak, bu konuda yerinde saymamaktadır.

Gücünü birlikteliğinden ve sürekli gelişime gösterdiği inançtan alan firma, yıllar içinde değişime değil gelişime inanmaktadır. Gelişim olmadan değişimin bir şey ifade etmediği sektörde Grup her adımını planlı olarak atmaktadır. Hedef odaklı ve yüksek performanslı bir vizyona sahip Grup, değerlerini güçlenerek sürdürmek için elinden geleni yapmaktadır. Grup’un her geçen gün daha da büyümesinde çalışma şekli ve ilkelerinin önemi büyüktür.

Kimtaş İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk cad. No:174/1 Ekim apt. Kat:5 Daire:10 P.K:35210 Alsancak İzmir

Kimtaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kimtaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kimtaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ