Kimlik Mağazaları İş Başvurusu

Tamamen yerli sermaye ile kurulan kimlik mağazaları ilk olarak ülkemizde Ankara’da faaliyetlerine başladı. Daha sonra kurumsal kimliğe bürünen firma 2000’li yıllarda zincir mağaza girişimlerinde bulunarak ülke geneline yayılmıştır. Ülke genelinde 30’a yakın mağazası bulanan kimlik mağazaları ülke dışına da genişleyerek ırakta da 13 mağaza açmıştır. Yaklaşık 15 bin ürün çeşidi ile birçok insanın uğrak noktası olmayı başaran kimlik mağazaları büyümesi ve gelişmesi hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Birçok firmanın yatırım yapmaya korktuğu doğu ve güneydoğu illerine yatırım yaparak mağaza açan şirket buralardan ciddi şekilde kar marjinali sağlamış ve bir çok insana iş imkanı sunmuştur. Kimlik mağazaları mağaza satışı dışında www.kimlik.com.tr üzerinden e satışlarda yapmaktadır. E satışlardaki artışlar göz önüne alındığında firma bu alana yönelmiş e satışları sayesinde yüzlerce insana ürünlerini ulaştırmayı başarmıştır. Firma kadın, erkek, çocuk giyimlerinde ünlü markaların satışını yapmaktadır.

Ayrıca ayakkabı ve teknoloji alanında da satışları bulunmaktadır. Kimlik mağazaları kadın giyiminde; abıyel, carino, adil ışık, damla, ahsen, elma, aprıcote, emilay, avacana, günalp, güncel, bonosera, ipekyol, twıst, makyaj, javalin, roman, vakko, semanta gibi ünlü markalar ile çalışmaktadır. Erkek giyiminde ise; abbate, us polo, becon, vakko, pierre cardın, cabanna, ramsey, neyir triko, sabri özel, sır, karaca, cacharel ve igs gibi bilindik markalar ile çalışmaktadır. Çocuk giyiminde ise; pollino, sındy, andy vovo, baby muz, bücürük, men anorak, seven hıll, pop kıds başta olmak üzere daha birçok firma ile çalışma yapmaktadır.

Spor da ise; cons, converse, reebook, yarsds, nıke, defacto gibi firmalar ile çalışmaktadır. Kimlik mağazaları markanın ve kalitenin adresi olup günde yüzlerce kişiye ürün satışı yapmaktadır. Ürünleri tamamen güvenli ve kaliteli olan kimlik mağazalarında ürün iade ve değişim olanakları da bulunmaktadır. Satışlarda olası her türlü ihtimal göz önünde bulundurulmakta olup müşterilere gerekli destek sağlanmaktadır. Kaliteyi ucuza satan kimlik mağazalarında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Tekstil alanında kurumsal kimliğini hak ettiği şekilde yansıtan Kimlik Grup başarılarını bu alanda attığı adımlar ile devam ettirmeyi hedefliyor.Kimlik Mağazaları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kimlik Mağazalarında kariyer yapabilirsiniz. Kimlik Mağazaları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aynur dedi ki:

    Mrb Aynur ben 24 yaşındayım bekarım acil işe ihtiyacım var daha önce giyim sektöründe çalıştım aylemin durumu yok kardeşimi okutuyorum lütfen bana yardımcı olun sizinle çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ