Kim Market İş Başvurusu

Kalite ve indirimde marka, sloganıyla Türkiye’nin en ucuz mağaza zincirlerinden biri olmayı başaran Kim marketler vizyon ve misyonunu özenle belirlemiştir. Misyonunda çalışanından müşterilerine kadar tüm kesime yer veren market, toplumun her kesimine saygın bir yaklaşım benimsemektedir. Topluma daha iyi hizmet edebilmek ve daha uygun fiyatlarda ürün sunmak için var gücüyle çalışan marketler zinciri, her alanda bu performansını ortaya koymaktadır.

Uygun fiyatlarda sunduğu ürünler ile tedarikçilerini zor durumda bırakmamaktadır. Değer üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde gerçekleştirme vizyonuna sahip marketler, takip eden değil takip edilen olmaktadırlar. Türkiye genelinde 5 süpermarket zincirine sahip firma her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

İstanbul, Tekirdağ, Edirne, İzmit ve İzmir’de bulunan tüm süpermarketlerinde kaliteli ve indirimli ürün satışı gerçekleştiren firma, sosyal medyada da faal bir şekilde bulunmaktadır. 2016 yılının 3. Çeyreğine kadar 3 mağaza birden açan firma sadece müşterilerine değil çalışanlarına da büyük hizmette bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Kim Market, güler yüzlü personelleri ile de ilk market tercihleri arasında yer almaktadır. Farklı dönemlerde indirim kampanyaları düzenleyerek sektörde canlılık yaratan marketler zinciri, kim kart adını verdiği müşterilerine özel indirim kartları ile de tüketicilere pek çok indirim yanında sürpriz yaşatmaktadır. Her geçen gün mağaza sayısını arttırarak büyümesi hız kesmeden devam eden Kim Market, kendini sürekli geliştirmektedir.

Topluma her konuda hizmet veren Kim Marketler, toplumda yer alan hassas noktalar ile ilgili de çalışmalarda bulunmaktadır. Kurban Bayramı dolayısıyla lösemili çocuklara yardım eden market, kurban bağışlarını toplayarak ki bu bağışları Diyanet İşleri Başkanlığının icazet ve kurban esasları doğrultusunda gerçekleştirmektedir, LÖSEV vasıtasıyla çocukların et ve et ürünleri ile beslenmelerini sağlamaktadır.Dünya Engelliler Günü kapsamında da bir takım aktiviteler gerçekleştiren Kim Marketler engelli çocukları ziyaret etmekle kalmayarak onları mağazalara götürmüş ve mağazalardan alışveriş yapmalarına olanak sunmuşlardır. Toplumun her kesimini kucaklayan ve duyarlı şekilde hareket eden Kim Marketler toplumun gönlünde taht kurarak her geçen gün büyümektedir. Her gün binlerce kişiye hizmet veren Market’in amacı tüm ülkeyi indirimli ve kaliteli ürünlerle tanıştırmaktır.

Kim Market İletişim Bilgileri
Adres; Hadımköy Mah. Metin Oktay Cad. No: 3/1 Arnavutköy / İstanbul

Kim Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kim Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kim Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ