Kilis Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Hastane; sağlık hizmetinin verildiği ve bu amaçla gerektiği zaman hasta olan kişilerin yatarak doktor kontrolü altında tedavi oldukları kuruma verilen genel addır. Hastane, insanların hasta oldukları zaman tedavi olma amaçlı gittikleri yerdir. Hasta bakım sisteminin en temel unsurlarındandır. Hastaneler tek bir alanla sınırlandırılamaz, teşhislerin yapıldığı, kaza anında ilk tedavi için başvurulan yer ve rehabilitasyon olmak üzere farklı şekillerde gruplandırılabilir. Aynı zamanda hasta ve yaralıların, hastalıktan şüphe edenlerin, sağlık durumlarını kontrol ettirmek isteyenlerin ayakta veya yatarak muayene, teşhis ve tedavi edildikleri, aynı zamanda doğum yapılan kurumlara da genel olarak verilen isimdir. Hastaneler aynı zamanda eğitim kurumudur. Sağlık alanında eğitimini devam ettiren öğrencilerin eğitiminin yanı sıra hasta ve yakınlarının eğitimi, hastane personelinin hizmet-içi eğitimi ve sağlık konularında kamuoyu eğitimi olmak üzere belli başlı eğitimler verilir. Türkiye’nin hemen her yerinde hem özel hem de devlet hastaneleri bulunmaktadır. Kilis Devlet Hastanesi de hastalarının memnuniyetine ve sağlığına önem verdiğinden dolayı kalitesi ve gelişen teknolojisi ile bölge halkının en çok tercih ettiği hastanelerden biridir. Kendi bünyesinde çalışanların memnuniyetini ön planda tutup ekip çalışması anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. İnsan memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak gelişmeye devam etmektedir.

Kilis Devlet Hastanesi’nin sahip olduğu misyonu, toplumun yaşam kalitesinin yükselmesi için gerekli sağlık hizmetlerini güvenilir ellerle ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak, hem hastaya hem hasta yakınına hem de çalışan memnuniyeti ile herkese eşit olarak ve zamanında müdahale etmektedir. Hedeflediği vizyonu ise medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilenmekte olan teknolojiye ayak uydurmak ve en yüksek kalitede hasta ve hasta memnuniyetinde birinci sırada yer almaktır. Tüm hastanelerde ortak olan temel amaç, her türlü koruyucu önleme rağmen oluşabilecek hastalık durumlarında erken teşhis, hızlı ve etkin tedavi ve hastanın kısa zamanda eski sağlığına getirilmesidir. Bu amacı da gerçekleştirirken eldeki kaynakların en etkin ve en verimli bir şekilde kullanılması, hasta ve toplumun bu noktada tatminini ve güvenini sağlaması gerekir.

Kilis Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Abdullah Gül Bulvarı Çevre Yolu Üzeri, 79000 Tahtalı/Kilis

Kilis Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kilis Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kilis Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ