Kilim Mobilya İş Başvurusu

Türkiye’nin mobilya sektöründe köklü bir geçmişi olan Kilim Mobilya, kalitesini daha da artırarak Dünya mobilya sektörüne ulaşmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan KİLİM Mobilya insanların rahat yaşamı için yatak odası takımlarından yemek odası takımlarına, oturma odası takımlarından salon takımlarına, çocuk ve genç odası takımlarından ev tekstili ürünlerine kadar tüm alanlarda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Her yaşta insanın kendinden bir şeyler bulacağı ve her zevke hitap eden Kilim Mobilya, Türkiye’de 40’ı aşkın ülkede ve 300’e yakın satış noktasında tüketicileri ile buluşuyor. Kalitesini belgelemiş olan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Kilim Mobilya, kendi sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerinin ihtiyacına binaen üretim yapmaktadır. 40 yılı aşmış olan geçmişiyle, kalitesinden asla taviz vermeyen ve tasarımlarıyla insanların gönlünde taht kuran Kilim Mobilya, satış sonrasında da müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Daima yükselmeyi hedefleyen ve kendi alanında en iyi üretimi gerçekleştirmek için gelişen teknolojiyi yakından takip eden Kilim, kalitesini uzun yıllar boyu oluşan tecrübesine borçludur. Yıllardır insanların konforunu düşünerek daha rahat ürünler üreten firma, konfor artırıcı ekstra özellikler sunarak müşterilerinin daha rahat zaman geçirebileceği muhteşem yaşam alanları oluşturmaktadır. Kilim Mobilya insanların en önemli yaşam alanları için ihtiyaçları olan her şeyi bulabilecekleri, her zevk ve her ihtiyaca hitap eden farklı şekillerde tasarlanmış olan zengin içeriğiyle, ürünlerinde insan sağlığına zararlı olan maddeleri kullanmayıp kaliteli ahşap esaslı malzeme kullanan bir firmadır. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü E1 belgesine sahip nadir firmalardan biridir. Şirketin vizyonu, sadece Türkiye’de değil Dünya genelinde de her yaşam alanına dokunmaktır. Misyonu ise, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, her yaşam alanına daha kaliteli ve güvenli, çevreye duyarlı, topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan çalışanı ve tüketicisiyle mutlu geniş bir aile kitlesi oluşturmaktır.

Şirketin işe alım sürecinde en önemli İnsan Kaynağı Politikası İnsana ve Emeğe Saygı politikasıdır. Şirket, hedeflerine uyacak nitelikte adayları seçmekte ve çalışanlarını işletmelerinin en değerli varlığı olarak görmektedir. Kilim Mobilya kendi bünyesinde yetenekli, başarılı kişileri kazandırmak ve gelişmelerine yardımcı olup uzun yıllar birlikte çalışmayı hedeflemektedir. Çalışanlarına bu konuda gerekli eğitimler verilerek onların en iyi şekilde kendilerini geliştirmelerinin önünü açmaktadır. Eşitlik ilkesi gereği firmada kimsenin kimseden farkı yoktur ve herkese kariyer açısından yükselme fırsatı tanınmaktadır. Kilim Şirket bünyesinde iş ve yaşam dengesinin korunmasına dikkat edilerek gerek şirket içinde gerek dışında sosyal etkinliklere önem vermektedir. Hedefi motivasyonu yüksek olan çalışanlar topluluğu oluşturmaktadır. Çünkü çalışanlar ne kadar motive olup kendilerini çalıştıkları ortamda ne kadar mutlu hissederlerse o kadar özverili ve başarılı olur, hem şirketine hem de kendi kariyerine katkı sağlamış olurlar.

Kilim Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 43. Cadde No:27 KayseriKilim Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kilim Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kilim Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ