Kifidis İş Başvurusu

Sağlık insan yaşamında en önemli olan konudur. Bu nedenle herhangi bir hastalık durumunda doktorun verdiği uyarıların dikkate alınması gerekmektedir. Gerek ilaçlar gerek çeşitli sağlık ürünleri muhakkak edinilmesi gereken ürünlerdir. Sağlık ürünleri alanında isim yapmış markalardan bu ürünler kolaylıkla temin edilebilir. Kifidis de bu markalardan birisidir. Kifidis özellikle ortopedik ürünler konusunda isim yapmış bir markadır. Hastaların ihtiyacı olan ortopedik ürünleri bedenine ve numarasına uygun olarak üretmektedir. Kifidis firmasında dikkat edilen birçok durum bulunmaktadır. Bu durumlardan ilki üretilen malzemenin sağlıklı olmasıdır. Çünkü sağlık malzemelerinden mikrop kapmak oldukça tehlikeli bir durumdur. Hastalığın seviyesini yükseltebilir. Bu duruma neden olmamak için firma çalışanlarının oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Kifidis’de dikkat edilen başka bir konu ise müşteri memnuniyetidir. Müşteriler genellikle hasta yakınları ya da hasta olan kişiler olduğu için normal müşterilere oranla daha dikkatli ve özenli davranılması gerekmektedir. Kifidis bu konuda oldukça duyarlı olan bir firmadır. Yazımızın devamında Kifidis’in kurumsal niteliklerinden bahsedeceğiz.

Kifidis, 1919 yılında kurulmuş olan bir firmadır
Firma T. Kifidis tarafından kurulmuştur. Asıl amacı ise kaliteli ve sağlıklı ortopedik malzemeler üretmektir. Kuruluş yıllarında bir klinik görevi gören Kifidis günümüzde oldukça kurumsallaşmış bir firma haline gelmiştir. Kifidis mekan olarak İstiklal Caddesi’nde yer almaktadır. Tam olarak bulunduğu yer ise İngiltere Başkonsolosluğunun karşısıdır. Kifidis’in kuruluşu 1974 senesinde T. Kifidis’in fikirleri ile meydana gelse de T. Kifidis’in yut dışına yerleşmesi ile tüm fikir üretimleri gençlere kalmıştır. Böylece Kifidis için yeni bir dönem başlamıştır. Bu farklılaşmadan sonra Kifidis al ve sat uygulamasına başlayarak satışlarını bu şekilde devam ettirdi. Sonrasında da Kifidis alt yapısında birçok değişiklikler yapıldı ve firmanın gitgide gelişmesi sağlandı. Bu yenilikler yapılırken Kifidis için en önemli olan yenilik ayakkabı konusu oldu. Çocukların ayak sağlığı için ortopedik ayakkabı giymeleri gerektiğini savunan şirket çocuklar için ilk yürüyüş ayakkabısı modelini üretti. Hem ayakkabı modeli hem de bu tanım ilk defa Kifidis tarafından oluşturulmuştur.

Kifidis günümüzde Avrupa ülkelerinin birçok yerinde kendisine yer edinmiş bir markadır. Ülkemizde de sağlık alanında ürettiği malzemeler ile tanınmaktadır. Kifidis her sene yut içi ve yut dışı fuarlar kongreler düzenleyerek tanıtım yapmaktadır. Bu tanıtımlar esnasında daha fazla kişiye ulaşarak markanın tanınma oranını artırmaktadır. Kifidis için en önemli konu sağlık standartları olduğu için birçok kişinin güvenle kullandığı ürünler bu firmaya aittir. Ürünlerde herhangi bir hata ya da sağlıksız üretim olmaması için personeller de gereken özeni göstermektedir. Bu nedenle Kifidis eleman alımı yaparken birçok konuda dikkatli davranmaktadır. İlgili konularda eğitimi olmayan elemanlar Kifidis’de kendisine yer bulamamaktadır. Eğer siz de Kifidis hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kifidis İletişim Bilgileri
Adres; Bomonti Ahenk Sokak No:2 34381 Şişli/İstanbul

Kifidis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kifidis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kifidis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ