Kidzania İş Başvurusu

Çocuklar dünyanın güzelleşme sebepleridir. Onların masumlukları ve hayal güçleri ile birçok proje gerçekleştirilebilmektedir. KidZania projesi de bu projelerden birisidir. KidZania projesinin temel amacı çocukların hayalgücü ile istedikleri ortamda bulunmaları ve istedikleri anları yaşayabilmeleridir. KidZania projesi çocuklar ve çocukların ebeveynleri için düşünülmüş, hayata geçirilmiştir. KidZania’da hedeflenen durum çocukların gelecekteki meslekleri ile ilgili fikir edinmesini sağlamaktır. KidZania hem çocuklara hem de ebeveynlerine güzel ve huzurlu bir ortam sağlanmaktadır. Bu sistem 4 ile 14 yaş arasındaki çocuklar için oluşturulmuştur. KidZania’da çocuklar, ebeveynlerinin gözetimi altında istedikleri doğallıkta bir ortamda mutluluğu yakalamaktadır. Burada çocukların yaptığı şey yetişkinlerin yapabildiği faaliyetleri kendilerine uyarlayarak yapmaktır. Bu sayede çocukların özgüvenleri gelişmekte ve yetişkin birer birey oldukları zaman yapabilecekleri faaliyetleri önceden görme ve uygulama imkanları olmaktadır. KidZania’da birçok rol oyunu yapmak da mümkündür. Bu rol oyunları çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Ebeveynlerinin bu rol oyunları ve meslek deneyimlerinde çocuklarının yanında bulunması ise çocukların ailelerine başarılarını göstermesi açısından oldukça önemlidir. Bu sayede çocuklar ailelerinin kendileri ile gurur duyduğunu görecek ve yaptıkları işlerde daha fazla özen gösterecektir. KidZania bu yönüyle çocukların gelişimine katkıda bulunan bir kurumdur.Yazımızın devamında KidZania’nın aktivitelerinden, faaliyetlerinden ve kariyer olanaklarından bahsedeceğiz.

KidZania’nın kariyer olanakları birçok kuruma göre oldukça iyidir. Özellikle çocuk gelişimi konusunda uzman olan bireyler KidZania’da kendilerini yeterince geliştirebilmektedir.

Kidzania İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü 4.km, Çeçen sokak., 34660 Acıbadem / Üsküdar / İstanbul

Kidzania Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kidzania’da kariyer yapabilirsiniz. Kidzania insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ