Kibaroğlu Market İş Başvurusu

Market genellikle yiyecek ve içeceğin yani genel olarak mutfakta ihtiyaç duyulan ürünlerin satıldığı büyük dükkanlara verilen ada denir. Kibaroğlu Grup 22 yıldır üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bugüne kadar açmış olduğu 32 şubesiyle gelişimini hızla sürdürmektedir.

Kibaroğlu Marketleri ürün sağlığı konusunda titiz çalışmakta ve her ürünün alım aşamasından tüketiciye ulaştığı noktaya kadar olan süreçte yapılması gerekli kontrolleri yerine getirmekte ve ürünleri kontrol altında tutmaktadır. Satışa sunulmuş olan tüm ürünleri uzmanlar tarafından belli aralıklarla izlenmesini sağlamaktadır. Tüm şubelerinde kalite ve gıda güvenliği açısından gerekli olan tedbirleri almaktadır. Ürünlerin son kullanma tarihi, sıcaklık kontrolleri gibi dikkat gerektiren tüm uygulamalar titizlikle takip edilmektedir. Tüm mağazaları kalite ve gıda güvenliği açısından sürekli kontrol altında tutulmakta ve izlenmektedir.

Kibaroğlu Market grubu için müşteri memnuniyeti çok önemli bir yere sahiptir. Müşterilerini her durumda dinler ve anlamaya çalışır, onların ihtiyacına ve beklentisine binaen en kısa sürede ve yüksek kalitede yerine getirmeye çalışır. Satış sonrasında da müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaya özen göstermektedir. Kibaroğlu market yapmış olduğu işin yasal yükümlülüklerini de yerine getirmektedir. Üstün ticaret ahlakını önemsemiş olan firma, dürüstlük ve güvenilirliği her zaman ön planda tutmaktadır. Tüm şubelerinde müşterilerin keyifli bir şekilde alış veriş yapmalarını sağlayacak şekilde dekore edilmiştir. Son zamanlarda hızla gelişen teknolojiye de ayak uydurup yenilikleri takip etmekte, müşterilerine en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır.

Kibaroğlu Market İletişim Bilgileri
Adres; Süleyman Demirel Bulvarı, 72 Sokak No:30 Görece / Menderes / İZMİR

Kibaroğlu Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kibaroğlu Market’te kariyer yapabilirsiniz. Kibaroğlu Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ