KGM Güvenlik İş Başvurusu

KGM Güvenlik 2003 yılından beri faaliyet gösteren bölgenin lider güvenlik firmalarındandır. Şirket, iş sahasını Trabzon’dan başlatıp tüm Türkiye’ye yaymakta kararlı ve emin bir şekilde bünyesini genişletmektedir. Söz konusu insanların güvenliği olunca işlerini daha da ciddi bir şekilde yapmaya başlamıştır. 1000’in üzerinde aktif olan güvenlik alarm sistemi, 5000’den fazla cctv müşterisi ve 1300 özel güvenlik çalışanı ile büyümeye devam etmektedir. KGM Güvenlik şirketi kurulduğu zamandan bugüne kadar doğruluk, adalet, gizlilik, müşteri memnuniyeti prensibini her zaman ön planda tutmaktadır. KGM Güvenlik ev, iş yeri, kamu kurum ve kuruluşları, büyük ve küçük çaptaki işletmeler ve fabrikalara kadar hemen her yerde geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. KGM Güvenlik aynı zamanda kişilerin, kurum ve kuruluşların özel bilgilerini muhafaza etmektedir. Birçok kamu kuruluşu, banka ve konutlar da KGM Güvenlik şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu birçok hizmetten de faydalanmaktadırlar.

KGM Güvenlik şirketi, güvenlik sistemini kurmanın yanı sıra sistemden daha çok faydalanmaları için satış sonrasında da daimi destek hattıyla müşterilerinin yanında yer almaktadır. Müşterilerden gelebilecek her türlü güvenlik personeli isteğini de kendi bünyesinde eğittiği personelleriyle gidermeye çalışmaktadır. Gelişen teknolojiye hızla ayak uyduran KGM Güvenlik şirketi, hem bugün hem de gelecekte daha iyi hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

KGM Güvenlik şirketi, müşterilerinin hırsızlardan korunmasını sağladığı gibi yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlarda itfaiye ve ambulansın eve gönderilmesini sağlamaktadır. Kişiye özel çözümler üretmektedir. Güvenlik danışmanları evlere, iş yerlerine veya nereye güvenlik sistemi kurulacaksa o bölgeye sistemin detayları belirtildikten sonra sistemin kurulumunu gerçekleştirirler. Aynı zamanda 7 gün 24 saat çağrı merkezleri ile sürekli hizmet sunulmaktadır. KGM Güvenlik sistemi donanımı, içindeki dedektörler sayesinde evlere veya iş yerlerine yabancı birilerinin izinsiz girişimi algıladığında, alarm panelini harekete geçirir. Telefon hatları ya da internet bağlantısıyla alarm merkezine sinyaller gönderilmekte ve harekete geçirilmektedir. Alarm sistemi ise siren vasıtasıyla 100 desibellik bir ses çıkararak içeriye giren yapancı kişinin varlığını çıkardığı sesle çevreye duyurur. Gelen sinyaller, alarm merkezi yetkilileri tarafından değerlendirilir ve müdahale edilir. Aynı zamanda, yangın, gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda da gerekli birimler haberdar edilir. Ev veya iş yerlerine bu güvenlik sistemini yaptıran kişiler, bu yerlerden taşınmak istediklerinde, yeni taşındıkları mekanda da dedektör ilaveleri ile aynı şekilde kullanmaya devam edebilirler.

KGM Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Ortahisar, Cami Arkası Sok. Aycibinler Apt. No:13, 61000 Trabzon Merkez/Trabzon

KGM Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KGM Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. KGM Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ