KGF İş Başvurusu

Ankara Çankaya’ da varlığını sürdüren Kredi Garanti Fonu bir kredi kuruluşudur. Temmuz 1991 de kurulan KGF, 1993 de milletler arası anlaşmalar ile KOBİ’ ler için kredi verme fonu kurmuştur İlk kredi kefaletini 1994 de vermiş olup kurumlar vergisi muafiyeti ise 195 de sağlanmıştır. 1996 da Halk Bankası ortaklı yapısına katılan KGF 2015 yılına geldiğimizde ülkemiz deki tüm özel ve kamu bankaları ile protokol imzalayarak müşterilerine kredi garanti fonu sunmaktadır. % 32’ si TOBB, % 32’ si KOSGEB, % 0,13’ ü MEKSA, % 0.13’ ü TESK, %1,6 oranında payı olan Akbank, Bank Asya, Albaraka, A Bank, Deniz Bank, Finansbank, Garanti Bankası, Şeker Bank, Kuveyt Türk, İNG Bank, Türkiye İş Bankası, Halk Bank, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Katılım, Exim Bank ve Türkiye İş Bankasıdır. Çok ortaklı yapısı ile son derece güçlü bir kuruluştur.

Kredi Garanti Fonu amacı gelecek vaat eden parlak projelere sahip işletme ve kuruluşların finansal problemlerini çözmek ve iyileştirmek adına büyüme ve kalkınma stratejilerini destekleyici fonlar sunmaktadır. KGF bünyesinde çok sayıda ekonomist ve mühendis istihdam edilmektedir. Özellikle ekonomi alanında eğitim almış bireylerin rahatlıkla iş başvurusu yapabileceği KGF sahip olduğu vizyon ve misyon ile personel politikasında geniş bir ağ hedefe dinmiştir.

KGF İletişim Bilgileri
Adres; Dumlupınar Bulv. (Eskişehir Yolu 9.km) TOBB İkiz Kuleleri C Blok No: 252 Kat: 5-6-7 06530 Çankaya/Ankara

KGF Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KGF firmasında kariyer yapabilirsiniz. KGF insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ