KFC İş Başvurusu

KFC yani Kentucky Fried Chicken, Kentucky merkezinde bir fast food zinciri olarak başlayan bir firma 1997 de Pepsi ile birlikteliğini sonlandırıp gıda üretimine devam etmektedir. Kızarmış tavuklar, tavuk burgerler, salatalar ve sandviçler ile varlığına başlayan sonra da garnitür, fırından tavuk ve tatlılar ile menüsünü zenginleştiren KFC ilk 1930 lar da düşüncesini dile getirtmiş ancak bunu 1952’ de faaliyete geçirmiştir. İsmi 1991 de KFC olarak değiştirmiş ve reklam piyasasına olan hâkimiyeti ile dünyaya yayılmaya başlamıştır. Logosu hala 1980 lerin logosu olup değiştirme gereği duymamıştır. 100’ e yakın ülkede binlerce noktada KFC menüsüne rastlayabilir ve ürünleri tadabilirsiniz.

KFC menüsünde, kova, lezzet kutusu, tavuk menü, çocuk menü, tekli menü, parça tavuk, ek lezzetler, soslar ve içecekler yer almaktadır. Türkiye pazarına 1989 da giren TUrkent A.Ş. tarafından getirilen KFC bugün Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 30 a yakın şehirde 104 restoranı ile hizmet vermektedir. %100 tavuk ürünlerini 11 farklı baharat ile bir araya getirip her gün yüz binden fazla insana Türkiye de hizmet sunan KFC helal sertifikasına sahiptir. Franchising veya insan kaynakları aracılığı ile personel olmak isterseniz başvurularınızı Kfcturkiye.com sitesinden yapmalısınız. İnsan kaynakları sayfasında çok detaylı bir forum yer almakta olup buraya cv nizi en doğru ve detaylı şekilde girebilirsiniz. İletişim için 444 3 555 veya 0212 705 00 00 nolu telefonları arayabilirsiniz. Merkezi Kâğıthane İstanbul’da olan KFC Türkiye 1200 adet çalışanı ile büyük bir fast food zincirini başarı ile sürdürmektedir. KFC üst düzey yöneticisinden kasiyer elemanına, dağıtıcı ve servis elamanından mutfak elemanına kadar farklı kademede branşlarda kişileri finans ve istihdam etmektedir.

KFC İletişim Bilgileri
Adres; Papirüs Plaza Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi No: 37 Kat: 5 34406 Kağıthane İSTANBUL

KFC Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda KFC firmasında kariyer yapabilirsiniz. KFC insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ