Keyveni Catering İş Başvurusu

1985 yılında 100 metrekarelik bir mutfakta 5 kişi ile başlayan Keyveni Catering, bugün 4 bin metrekarelik dev tesisi ve 300’e yaklaşan çalışanı ile hazır yemek sektörünün dev şirketleri arasındadır.

Keyveni Catering, 30 yılın üzerindeki tecrübesi ve günlük 20 bin kişilik yemek üretim kapasitesi ile hazır yemek sektörünün öncü ve lider firmasıdır.

Halen şirketin Genel Müdürlüğünü yapan Sadık Çelik tarafından İstanbul’da kurulan Keyveni Catering, hazır yemek sektöründeki birçok ilkin altına imza atmıştır. Kendi bünyesinde laboratuara, el değemeden sebze meyve yıkama makinesine ilk sahip olan, birçok kalite ve güvence belgesini alan ilk firma özelliğinde olan Keyveni Catering, müşterilerine her zaman en kaliteli ve lezzetli yemekleri en uygun fiyatla sunmak için hizmet vermektedir. Günümüzde ekmekten pastaya, turşudan mantıya varıncaya kadar birçok gıda ürününü kendi tesislerinde Keyveni kalitesi ile üretmektedir.
30 yılı aşkın bir süredir öncülük, yenilikçilik, sorumluluk, şeffaflık, farklılık, dürüstlük ve çevrecilik gibi ilkelerden asla ödün vermeden çalışan Keyveni Catering, araştırma geliştirmeye yaptığı yatırımlar ile lezzet kalitesini her geçen artırmaktadır.

Bünyesindeki personelin eğitimine önem veren Keyveni Catering, bu sayede yıllardır sektöründe kalite, hijyen ve lezzet sözcükleriyle anılabilmektedir. Çalışanlarının refah düzeyini artırarak 30 yıldır olduğu gibi bundan sonra da başarısını gelecek nesillere aktarmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Keyveni Catering İletişim Bilgileri
Adres; 28 Nisan Caddesi No: 12 Gürsel Mahallesi Kağıthane – İstanbul

Keyveni Catering Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Keyveni Catering firmasında kariyer yapabilirsiniz. Keyveni Catering insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Recep yüksel dedi ki:

    25 yıllık deneyimim var halen çalışıyorum isimde ustayim teklifleri acigim

  2. Nafiz ertem dedi ki:

    11 yıllık tecrubem var, gıda sektöründe çalışıyordum. Lise mezunuyum, acil çalışmam gerek.

BİR YORUM YAZ