Keskinoğlu İş Başvurusu

1963 yılında, merhum İsmail Keskinoğlu ve oğulları Fevzi ile Mehmet Keskinoğlu tarafından kurulan Keskinoğlu, Türkiye’deki ilk ve tek tam entegre tavukçuluk kuruluşu unvanını taşımaktadır. Oğulları ve ailesi tarafından yaşatılan İsmail Keskinoğlu’nun felsefesi ile yönetilen Keskinoğlu’nun günümüzde 3600 kişilik dev bir çalışan kadrosu bulunmaktadır.

Manisa ilimizin, Akhisar ilçesi sınırları içerisinde sahip olduğu birçok tesiste piliç eti ve yumurta üretimi başta olmak üzere, ileri işlem ürünü, pastörize yumurta, zeytinyağı, sabun, yem, viol ve gübre üretimi yapılmaktadır.

Keskinoğlu’nun Akhisar’da minyatür bir tavuk çiftliği ile başlayan hikâyesi, civciv üretimi ve 1970’lerin ortasında on bin kapasiteli kafes üreticiliğine geçilmesi sayesinde farklı bir boyut alır. 1981 yılında saatte 8 ton kapasiteyle kurulan tavuk yemi üretim fabrikasının kapasitesi 1990 yılında saatte 30 tona kadar çıkarılmıştır.

1997 yılında entegre tesisleşme mantığı ile üretimde yeni bir dönem başlatan Keskinoğlu Tavukçuluk, bu girişimi ile çok büyük bir ivme kazandı. Şirketin kurucusu İsmail Keskinoğlu 18 Nisan 2001’de vefat ettiğinde Keskinoğlu, Türkiye’nin ilk entegre tavuk üretim tesisi unvanına erişmişti.

Daha sonraki yıllarda ise organik tavuk gübresi, zeytinyağı, sabun ve zeytin üretim fabrikalarının açılması, modern kesimhanelerin açılması ve kapasite artırımları gibi yatırımlar ile Keskinoğlu markası bugün tavukçuluk denince akla gelen ilk markalardan birisi haline gelmiştir.

Her geçen yıl yapılan milyonlarca liralık yatırımlar ile kapasitesini ve ürün yelpazesini sürekli artıran Keskinoğlu, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı “ 2014 Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” raporunda 77. Sıraya kadar yükselmiştir.

Keskinoğlu İletişim Bilgileri
Adres; Kayalıoğlu Mahallesi İstiklal Caddesi No: 140 45200 Akhisar – MANİSA

Tel: 0(236) 427 25 72

E-posta: info@keskinoglu.com.tr

Keskinoğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Keskinoğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Keskinoğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ