Keskin Kartal İş Başvurusu

Türkiye’de her geçen gün daha hızlı büyüyen taşımacılık sektöründe söz sahibi olan Keskin Kartal, 15 yılı devirmiş olmanın gururu ile Türkiye yollarında hizmet vermeye devam ediyor.

2000 yılında Merhum Kurucumuz Naci Keskin tarafından Bolu’da kurulan Keskin Kartal, yılların verdiği tecrübe ile özellikle yaş meyve, sebze, donmuş gıda ve kuru yük taşımacılığında aranan nakliyat şirketleri arasına adını yazdırmıştır.

En yeni teknolojilerle donatılmış son model araçlarımız ve tecrübeli şoförlerimiz ile her yükü başarıyla, özenle ve tam zamanında gitmesi gerektiği yere ulaştırmak için 24 saat var gücümüzle çalışıyoruz.

25 araçlık dev filosu ile hizmet veren Keskin Kartal, her geçen gün daha fazla büyüme hedefiyle Türkiye’nin en etkin firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Keskin Kartal olarak Macaristan’ın Kecskemet ilindeki Keskin Türk dinlenme tesislerimiz ise 24 saat kameralı güvenlik hizmeti, konforlu konaklama ve araç parkı ile misafirlerini bekliyor.

Uluslararası Nakliyatçılar Derneği üyesi olan firmamız, kaliteli, güvenli, en hızlı ve en önemlisi müşteri odaklı hizmet politikasına borçlu olduğu Keskin Kartal kalitesini önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi hedeflemektedir.

Keskin Kartal İletişim Bilgileri
Adres; Aktaş Mahallesi Öney Sokak Uğur İşhanı No:6 Kat:2 14100 BOLU

Tel: (0374) 217 56 18

E-posta: keskinkartal@keskinkartal.com

Keskin Kartal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Keskin Kartal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Keskin Kartal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ