Keşan Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Devlet hastaneleri, Türkiye’de her geçen gün gelişme kaydeden sağlık sisteminin en önemli parçalarından biridir. Ülkemizin geniş coğrafyasında özel sağlık yatırımlarının bulunmadığı her kasabada, ilçede ya da ilde vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını yanıt veren devlet hastanelerimiz, yenilenen yüzü ve geniş sağlık personeli kadrosuyla 24 saat hizmet vermektedirler.

Son yıllarda sağlık sisteminde yapılan yasal düzenlemelerin ardından entegre sağlık hizmeti sunulabilmesi açısından devlet hastanelerinin önemi ve yeri bir kat daha artmıştır. Sağlık Bakanlığı yönergelerince, kişiye yönelik koruyucu sağlık hizmetleri, birinci basamak teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri ve yataklı tedavi hizmetleri ilçe devlet hastaneleri bünyesinde verilmektedir.

1914 yılında 50 yataklı olarak hizmete başlayan Keşan Devlet Hastanesi, 2004 yılından bu yana 200 yatak kapasitesi ile 100 yılı aşkın bir süredir Keşan ve çevre ilçelerdeki vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermektedir.

30 yıldır Keşan Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren hastane yöneticisi Ürolog Nurettin Alparslan yönetimindeki Keşan Devlet Hastanesi, deneyimli doktor ve sağlık personeli kadrosuyla ihtiyacı olan herkesin sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Keşan Devlet Hastanesi 7 gün 24 saat hizmet veren Acil servisi dışında, sabah 09:00-12:00 ve 13:00-16:30 çalışma saatlerinde her biri kendi alanında uzman doktor kadrosu ile 19 farklı branşta poliklinik hizmeti sunmaktadır. Hastanemizde kadın doğum servisinden cildiye servisine nöroloji servisinden diyaliz servisine varıncaya kadar 20’nin üzerinde servis bulunmaktadır.

Keşan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Keşan Merkez, Keşan, Edirne

Tel:  +90 284 714 34 34 – 35 – 36

Keşan Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Keşan Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Keşan Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ