Kentpark AVM İş Başvurusu

Şubat 2010 tarihinde açılan Kent Park AVM, Ankara’nın önde gelen AVM ‘lerinden olan Kent AVM, bünyesinde 191 dükkanı barındırıyor.

Karşılıklı etkileşimin sağlanması için alışveriş unsurlarının olabildiğince doğru konumlandırılması ile tasarlanmıştır. AVM’nin içerisinde 6 bin metrekarelik fitness salonu, bin 500 metre karelik çocuk oyun alanı, bir Cinema salon merkezi, 2 bin metre karelik gölet, Sanat Akademi Dans Okulu, 3 bin metre karelik bowling alanı, 7 bin metre karelik Pazar alanı bulunmakta. Ayrıca 28 bin metre karelik peyzaj alanıyla da muazzam bir yaşam alanı olma özelliğini taşıyor.

İnsanların hoş vakitler geçirmesi için deneyimli mimarlar tarafından tasarlanmış Kent Park AVM ‘nin iç dekorasyonu ve ışıklandırmaları da harika, ayrıca içerisinde bulunan 191 dükkan sayesinde aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. Her kesime hitap eden bu alışveriş merkezinde sizlere bir çok yönde önem taşıyan ve sizler için sunulmuş çağdaş ortam imkanı da sunuluyor.

Kuruluş felsefesi olarak Türk toplumunun isteklerini iyi analiz ederek, toplumdaki tüketicilerin isteklerine karşı doğru yerde konumlanarak, üst düzey bir hizmet kalitesi verme misyonunu taşır. Bununla beraber her türlü aksaklık ve problemleri en kısa sürede çözerek, halkın beklentilerini kolayca çözmeyi ve müşteri memnuniyetini felsefe olarak başının üstünde tutarak, geleceğe ışık tutan bir AVM olma özelliğini 2010 yılından beri sürdürmeye devam ediyor.

Kentpark AVM İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Yolu 7.km No:164 Çankaya / ANKARA

Tel: 444 74 77

E-posta: bilgi@kentpark.com.tr

Kentpark AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kentpark AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Kentpark AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ