Kenton İş Başvurusu

Yüzde 100 Türk sermayeli bir Şirketler topluluğu olan Sultanlar Grup, Sultanlar Pazarlama  adıyla, 1945 yılında Hacı Sultan Yıldız tarafından Rize’de kuruldu. Hacı Sultan Yıldız, oğulları Selahattin ve Şeref Yıldız’la birlikte, Sultanlar Pazarlama’ nın hızlı tüketim ürünleri satış ve dağıtımı ile başlayan faaliyet alanlarını genişletti ve yönetim merkezini Rize’den İstanbul’a taşıdı.
Kuruluşunun yıllar sonrasında, 1970’li yıllara gelinince Tibet A.Ş’yi ve Hayat Gıda’yı Şirket bünyesine dahil ederek Sultanlar Grup’a üretim fonksiyonunu da kazandırdı.

Sultanlar  Grup, bünyesindeki 11 şirket ile Gıda, Temizlik, Kozmetik, Dağıtım, Makina, İnşaat, Plastik vb. gibi alanlarda faaliyet göstermekte olup, yaklaşık 2 bin çalışanı ile ülke ekonomisine katkı sağlamakta, bulunduğu sektörlerdeki öncü konumu ve güçlü markaları ile dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır.

Grubumuzun sanayi alanındaki amiral gemisi olan 63 bin m2’lik modern üretim alanlarına ve HACCP ve ISO 9001 sertifikalarına sahip Tibet Üretim Tesisleri, İstanbul-Kurtköy’de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, İstanbul-Samandıra’ da 35 bin m2’lik dağıtım ve depolama alanımız bulunmaktadır.

Kenton firması 1945 yılından bu yana başarıyla ve yenilenme ruhuyla beraber binlerce üretimde bulunmuşlardır. Yaptıkları reklamlar ile beraber adını duyuran ve üretimlerle de halkın adının akıllarda kalması için kalitesini ortaya koyarak, önemli bir performans göstermiştir. Yıllardan beri devam eden disiplinli misyonu ile geleceğe kendini başarıyla taşımayı devam ettirmeyi hedefleyen bir şirket olma yolunda faaliyet göstermektedir.

Kenton İletişim Bilgileri
Adres; Şeyli Mah. Ankara Cad. No: 344 34906 Kurtköy / Pendik / İSTANBUL

TEL: +90 216 595 05 00 (pbx)
E-MAİL: kenton@kenton.com.tr

Kenton Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kenton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kenton insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SERKAN dedi ki:

    Mrb pendik velibabada oturuyorum yasim 32 evli 1 cocuk babasiyim ogrenim durumum lise terk mimkunse sizinle calismak istiyorum 0531 793 57 31

BİR YORUM YAZ