Kent Turizm İş Başvurusu

Kent firması isim olarak kurumlaşmadan önce turizm sektöründe 1955 yılında işe başlayarak yolcu taşımaya başladı.10 sene sonra işinde profesyonelleşmek adına 1965 yılında şirketleşti ve 1970’lere kadar bu dönemin en kaliteli markası olan Apollo araçları ile yolcu taşımaya devam etti. Bu yıllarda Mercedes firmasının ürettiği o araçlar ile çalışmaya devam eden Kent Turizm bir süre sonra Kayseri’de de turizm hizmeti veren Anadolu Turizm ile birleşerek, yeni ortağı ile işlerini büyüterek yoluna devam ederken Kent Turizm ismini aldı. Slogan olarak “ÖNCE GÜVEN” ile dikkat çeken Kent Turizm bünyesinde son model 70 adet otobüs, 300’ü aşkın bilek satış noktası ve 750 yi aşkın personeli ile bir yıldız gibi parlamakta.

Ayrıca güler yüzlü, sıcakkanlı, saygılı ve özverili personelleri ile tercih edilen bir firma olmakta. Bir firma olarak teknolojiyi de verimli kullanarak bilgisayarlı bilet otomasyon sistemi, modern ve çağdaş konaklama tesisleri ile de değer verdiği tüm bu yolcularına hizmetlerini arttırmaktadır. Türkiye genelinde İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Samsun, Adana gibi öncü şehirler başta olmak üzere toplamda 45 şehrimize sefer düzenlemektedir. Yolcularını en kısa zamanda güvenle amaçladıkları yere götürmeyi kendine görev edinen şoförleri ile de sevenleri birbirine kavuşturmayı kendine misyon edinmektedir. Geçmişten aldıkları tecrübeleri, geleceğe başarıyla taşımayı hedefleyen Kent Turizm firması yolcuların göz bebeği olmaya devam ediyor.

Kent Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Osman Kavuncu Bulvarı No: 343 (Şeker Fabrikası Karşısı) Kayseri

Kent Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. DİLARA KUTLU dedi ki:

    MERHABALAR BEN DİLARA KUTLU KENT TRUZİMDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE BİR TRUZİMDE BİLET SATIŞINDA ÇALIŞTIM TECRÜBELİYİM İŞE İHTİYACIM VAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  2. Ahmet gözelce dedi ki:

    İse ihtiyacım var b ehliyetim var her işten anlarım 0533 092 99 36

BİR YORUM YAZ