Kent Plaza İş Başvurusu

Kent Plaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, standartları ve kalitesi çok üst düzeyde olan ve kaliteli projeler inşa etme adına kurulmuş DEHA Grubu tarafından 16 Kasım 2012 tarihinde coşkuyla kapılarını Konya’ya açan bir AVM özelliğini taşıyor. Konya’nın Selçuklu ilçesinde vazgeçilmez bir yaşam merkezi olma adına inşa edilen Kent Plaza, Mevlana şehri olan bu güzel şehirde, Konya’ya yakışan, kaliteli ve tek uluslararası AVM özelliği taşıyor. Ayrıca Konya’nın simgesi olmaya da aday olarak gösteriliyor.

Kulesi ile birlikte 110 bin metre karelik alana sahip ve 45 bin metre karelik mağaza alanı, açık ve kapalı 1750 araçlık otoparkı ile Konya ve çevre illerinden gelebilecek müşterileri içinde geniş imkânlara sahiptir. Marka yelpazesi ile oldukça geniş, kaliteli zaman geçirmek için olabildiğince harika bir ortam sunan Kent Plaza AVM ‘de size hitap edecek şeyleri bulabilirsiniz.

Bünyesinde 160 mağazaya yer veren, ulusal ve uluslararası 60’dan fazla marka imkânı sunan Kent Plaza, sizin için oluşturulmuş bir marka merkezidir. İçerisinde eğlenmeniz için inşa edilmiş yaklaşık 5600 metrekarelik büyük bir eğlence alanı olan bu alanda 21 adet lezzet durağı da bulunuyor. Ayrıca spor yapmanız için alanlarda olduğu gibi 2 adet yüzme salonu ve çocuklar için özel alanlarda düşünülmüş.

Yenilikçi bir proje olan ve Deha Grubu’nun inşa ettiği bu yaşam alanı, Konya’ya ve gelecek kuşaklara ışık tutma adına hizmet vermeye devam ediyor.

Kent Plaza İletişim Bilgileri
Adres; Bedir Mah. Ataseven Cad. No:2 Selçuklu, 42100 Konya

Kent Plaza Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Plaza firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Plaza insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. adem İTİK dedi ki:

    temizlik hariç gerekli hizmet alanlarında bulunabilirim

BİR YORUM YAZ