Kent Konut İş Başvurusu

Kent Konut, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği bir kuruluştur. Hızlı nüfus artışının beraberinde gelişen şehirleşme ve konut ihtiyacı sebebi ile hızlı kentleşmenin daha bilinçli yürümesi adına kurulmuştur.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sağlamış olduğu %95 sermaye sayesinde Kent Konut şirketi bir Kamu kurumu olmanın bilinci ile hareket eder. Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde hareket eden Kent Konut şirketi piyasa şartlarının ezici fiyatlarından olumsuz etkilenen, toplumumuzda düşük gelire sahip vatandaşlar için ve ayrıca engelli vatandaşlarında rahatlıkla kullanabileceği konutlar inşa ederek sosyal konut projeleri üretir. Anlaştığı bankalar sayesinde uygun taksit ve ödeme imkânları yaratan Kent Konut şirketi müşteri memnuniyetine önem verir ve konut satışının yapılmasından anahtar teslimine kadar müşterileri ile ilgilenerek güvenli bir hizmet sunar.

Çarpık kentleşmenin ve güvensiz yapıların yapılmasını engellemek adına projeler üreten Kent Konut firması Kocaeli halkı için alt yapısı tamamlanmış, yeşil ve sosyal alanlar ile zenginleştirilmiş uygulamalar sunmaktadır. Ayrıca Kocaeli ekonomisine sağladığı katkılar sayesinde halkın refahını yükseltip, kaliteli bir yaşam sürmesi için çalışır. Rekabet gücünü arttırmak içinse sürekli yatırım yaparak özveriyle çalışmaktadır. Devlet için çalıştığı için tüketici olan halkın güvenini ve memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Kent Konut firması Kocaeli şehrinin kalkınması için kaliteli bir firma olma özelliği ile gelecek nesillere bıraktıkları eserleri, gururla sunarak, ülkemizde bir öncü olmayı hedeflemektedir.

Kent Konut İletişim Bilgileri
Adres; Körfez mh. Hafız Binbaşı Cd. Yunus Emre Kültür Merkezi Üstü (Adliye Binası Yanı) İzmit Kocaeli

Telefon: 0 262 331 0703

E-posta: halklailiskiler@kentkonut.com.tr

Kent Konut Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Konut firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Konut insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ