Kent Ford İş Başvurusu

Otomotiv sektöründe başarılı ve çağdaş merkezlerden bir olan İstanbul Başakşehir’ de hizmet vermeye 1 Ekim 2000 yılında başlayan Kent Ford yeniden yapılanmaya girerek, yeni yatırımlar ile 2004 yılında Avcılar Haramidere mevkiinde E-5 karayolu üzerinde kendine ait 10 bin metre karelik bir tesiste otomatik sektöründeki faaliyetlerini devam ettirme kararı almıştır.

6950 metre kare kapalı servis alanı 450 metre karelik yedek parça stok alanı 2000 metre kare showroom ve 600 metrekarelik sosyal tesis ve yönetim alanı ile geniş bir vizyona sahip Kent Ford firması, faaliyetleri ile sektörünü ileriye taşıma misyonu ile hareket ettiği gibi, yakaladığı başarıda ve yüksek performanslı çalışmalarında, personel ve modern tesislerinin önemi büyüktür. Kent Ford firmasının ticari ve bireysel müşteri ihtiyaçlarını oluşturduğu tesislerinde hızlı ve pratik bir şekilde karşılamaktadır.

Yenilikçi ve modern hizmetleri ile İstanbul’da dikkat çeken Kent Ford binek araçları, ticari araçları ve ikinci el araçları da size sunmaktadır. Bununla birlikte sigorta, servis, boya koruma ve Ford butik hizmetlerine de sahip olan Kent Ford firmasının hizmet hacmi de bir hayli geniş. İhtiyaçlarınız ve isteklerinize karşı hassasiyetini koruyan Kent Ford firmasının hizmet portföyü bir hayli geniştir.

İşinde uzman personellerin sayesinde, kalitesini ve çizgisini daha da ileri taşıyan Kent Ford firması adını daha da iyi duyurma amacıyla müşteri hacmini büyütmek için çalışmalarına devam ediyor.

Kent Ford İletişim Bilgileri
Adres; Saadetdere Mah. 68 Sk No:40 Esenyurt / İSTANBUL

Kent Ford Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Ford firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kent Ford insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ