Kempinski Hotel İş Başvurusu

Antalya şehrinin büyüleyici konumu ve tertemiz havasının ortasında yer alan Kempinski Hotel The Dome, Antalya Uluslararası Havaalanı’na 25 dakika, şehir merkezine ise 45 dakika uzaklıktadır. Konum itibariyle de Belek/ Kadriye ilçesinde yer almaktadır. Otel her sezonda çok tercih edilen ve köklü bir geçmişe sahip olan modern bir otel olma özelliğini taşımaktadır. Kempinski Hotel the Dome birçok aktiviteyi gelen ziyaretçilere sunmaktadır. Golf alanı, Spa &Spor Merkezi, Sahil ve Havuzlar, Su Sporları& Tenis, Turlar, Gol Okulları gibi seçeneklerle birçok kişiye hitap eden yönleri ile boy göstermektedir.

Antalya’nın modern ve prestijli otellerinden biri olan Kempinski Hotel The Dome’un kurucularının otelcilik geçmişi 1897 yılına dayanıyor. Avrupa’da bu sektöre başlayan Kempinski Grubu ilerleyen yıllarda, Avrupa’nın farklı yerlerinde, Afrika’da, Asyada ve Orta Doğu’da da tanınmaya başladı. Sonrasında bu bölgelerde de tesislerin açılışını yaprak parlak bir vizyon ile “Yalnızca Bir Kez Zamanı Yaşarsınız sloganıyla yola çıktı. Özel günlerde, toplantılarda, evlilik organizasyonlarında ve tatil tercihlerinde aranan otelcilik hizmetini insanlara dünya çapında sunmuş oldu.

Bugün halan kaliteli hizmetine devam eden ve 1897 yılından beri otelcilik anlayışına titizlikle devam eden Kempinski Grup, güzel ülkemizin güzel şehri olan Antalya’da hizmetini sürdürmektedir. Etkinlikleri, en iyi fiyat garantisi ve size yaşattığı konforu ile size sunduğu tartışılmaz konsept sayesinde ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir hizmet kalitesini size vaad ediyor.

Kempinski Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mahalle Uckumtepesi Caddesi No 20-2 Kadriye 07500 Antalya

Telefon:+90 242 710 1300

Faks:+90 242 725 5575

E-posta Erişim:reservations.thedome@kempinski.com

Kempinski Hotel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kempinski Hotel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kempinski Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ