Kemer Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

1995 yılında Antalya Kemer’de kurulan KEMER YAŞAM HASTANESİ ÖZEL SAĞLIK HİZM. LTD. ŞTİ 1996 yılında tamamlanan 28 yatak ruhsatlı, tam donanımlı olan ÖZEL KEMER YAŞAM HASTANESİ yerli ve yabancı konukların katılımı ile yerleşik halkın hizmetine sunulmuştur.

Meslek etiğine ve ahlakına sadık kalınarak verilen çağdaş sağlık hizmetleri sonucunda çok kısa sürede bölgede tercih edilen  bir sağlık kuruluşu olarak yerli ve yabancı sigorta şirketleri ile anlaşmalı bir hale gelmiştir. Bölgenin ihtiyaçlarını karşılama amaçlı kurulan ve çağdaş düzeyde hizmet veren hastane yakaladığı başarılar sayesinde özel sağlık sigortaları ve Banka Mensuplarının yanı sıra  Sosyal Güvenlik Yasaları çerçevesinde devlet Kurumları, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-kur mensuplarının da sağlık sorunlarını çözmede yardımcı olmaktadır.

Misyon olarak daima insanın ve yaşam kalitesinin korunmasına önem veren, tıbbi ve insani etiğe sadık, insan hakları ve yasalara uyan, hasta ve hasta yakını ilişkilerinde saygılı, güler yüzlü ve yenilikçi personel kadrosu ile beraber Antalya Kemer’de mevcut durumunu devam ettirmektedir.

Modern ve çağdaş bir misyonla hareket eden Kemer Yaşam Hastanesi, kaliteli bir sağlık hizmeti sayesinde, kısa sürede adı duyulan ve tercih edilen bir hastane olmaktadır. Bölge halkı için her türlü hizmeti uygulamaktan çekinmeyen ve güler yüzlü ve ilgili doktorları sayesinde, hastaların güvenle muayene oldukları bir kurum olma niteliğini sürdürmeye devam ediyor.

Kemer Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şirinyalı Mh. 1487 Sk. No: 4 Antalya

Telefon: 0242 212 07 77

Kemer Yaşam Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kemer Yaşam Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kemer Yaşam Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ