Kemer Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kemer Devlet Hastanesi Antalya Kemer’de 1984 yılında Sağlık Ocağı olarak yapılmış, Yaklaşık 7 yıl kadar sağlık ocağı olarak halka hizmet vermiştir. 1991 yılında ise Sağlık Merkezine dönüştürülmüştür. Daha sonra 1998 yılında gerekli değişim ve donanımlar ile birlikte hastane olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

1998 yılından günümüze kadar hastane olarak hizmetini sürdüren Kemer Devlet Hastanesi 2005 yılında değişim ve gelişim sürecine girmiş, 2008 yılında modernizasyona gidilerek ek bina yapılmış ve ana bina tadilata alınarak fiziki yapı değiştirilmiştir. Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak sürekli iyileşmeyi sağlamak, hizmet alan ile hizmeti sunanların memnuniyetini gerçekleştirmek ve uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti verme politikası ile günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir.

Kemer Devlet Hastanesi Yeni Mahalle Dedeler mevkiinde bulunan ormanlık arazide 30.929.00 m2 alanda inşa edilen Yeni Kemer Devlet Hastanesi olarak  23.02.2015 tarihi itibariyle, 52 yataklı bir hastane olarak hizmetini sürdürmektedir. Yeni bir yüz ile yeniden doğan, sağlık alanında başarılı kadrosuyla birlikle gelişim göstermiştir.

Kemer Devlet Hastanesi sağlık sorunları olanlar için kaliteli bir hizmet vermeyi hedefleyerek, hijyene ve modern tıpta kullanılan alet ve makinaları ile hasta ihtiyaçlarını karşılama konusunda Antalya ‘da tercih edilen bir hastane olma misyonunu taşıyor. Deneyimli sağlık personel kadrosu ile sizlerin kendinizi iyi hissetmesi için çalışarak daha sağlıklı bir toplum için mücadele vermektedir.

Kemer Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mahallesi Dedeler Mevkii Kemer / ANTALYA

TEL:0 242 814 15 50

FAKS:0 242 814 51 60

MAİL ADRESİ: antalyadhs8@saglik.gov.tr

Kemer Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kemer Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kemer Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ