Kemalpaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İzmir’in Kemalpaşa İlçesin’ de Sağlık Tesislerini Koruma, Geliştirme Yaptırma ve Yaşatma Derneği adı altında kurulan bir dernek sayesinde bugün hizmet veren Kemal Paşa Hastanesi’ nin temelleri 07.10.2002 tarihinde atılmıştır. Sonrasında yönetim kurulu kararı ile 15.12.2006 tarihinde Sağlık Bakanlığına bağlanan dernek, sorumluluklarını devretmiştir.

Kemal Paşa Devlet Hastanesi 5665 m2 lik geniş bir arazi üzerine kurulmuştur. Yapının taban alanı 658 m2 olup, bodrum kat hariç 7 kat olarak inşa edilmiştir. Halka daha iyi hizmet vermek için sonrasında 2008 yılında inşa edilen ek bina da Poliklinikler Bölümü yapımına başlanmıştır. 1 Haziran 2010 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır, resmi açılışı ise 20.08.2010 tarihinde yapılmıştır.

Kemal Paşa Devlet Hastanesi’ nin sahip olduğu 24 Uzman, 5 Pratisyen ve 3 Diş Hekiminin yanında 1 Eczacı bulunmakla beraber 145 diğer sağlık personeli ile hastalarının beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca hastaları için 50 yatak, 2 ameliyathane, 1 doğumhane servisi ve 23 poliklinik ile hizmet vermektedir.

Hasta haklarına saygılı personeli ile etik ilkelerden ödün vermeden, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir hastane olan Kemal Paşa Devlet Hastanesi hastalarına ve hasta yakınlarına karşı çok hassas davranmaktadır. Ayrıca çalışan memnuniyeti odaklı bir hastane olan Kemal Paşa Devlet Hastanesi, hastalarına doğru ve uygun kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Kemalpaşa ilçesinin sağlık ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olan hastane faaliyetlerine devam etmektedir.

Kemalpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Sekiz Eylül, 35730 Kemalpaşa İzmir

Tel: +90.312 585 10 00
Fax: +90.312 585 1000
E-Mail: info@saglik.gov.tr

Kemalpaşa Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kemalpaşa Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ