Kemal Tanca İş Başvurusu

Kemal Tanca markası ilk kez 1950 yılında ayakkabı sektörüne başladı. Cesur, yenilikçi ve şık modeller üreten marka ağır ve kararlı adımlarla yürüyerek bugün ülkemizde tamamı kendisine ait 130 mağazasının sahibi olarak ayakkabı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretirken %10’luk kısmını İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal ediyor.

Mağazalarında ki erkek ürünlerini Kemal Tanca olarak isimlendirerek üretirken, kadın ürünlerini ise Tanca olarak üretiyor. Bu markalar ciddi anlamda ayakkabı sektöründe kaliteye imzasını atmışlardır.

Kemal Tanca’nın merkezi Merter Keresteciler Sitesi, Fatih Caddesi Tanca Plaza No:33 İstanbul/ Güngören’ de yer alıyor.

Kemal Tanca 130 mağazasının yanında online satış seçeneği ile de müşterilerine imkan sunmaktadır. Sosyal medyayı da etkin kullanarak Facebook ve Twitter ’ da ürünlerini sunarak albenisi yüksek bir marka olma özelliğini korumaktadır. Kemal Tanca, erkek/kadın ayakkabı, çanta, deri mont, bot, kemer, cüzdan, çorap, çizme, terlik, sandalet, babet çeşitleri ile zengin bir ürün stokuna sahiptir.

Aranan ve tercih edilen bir marka olması nedeni ile yarım aşırı aşkın süredir ülkemizde ayakkabıcılık sektöründe boy göstermektedir. Modern ve yenilikçi çizgisinden taviz vermeyen Kemal Tanca markasının ürünleri birçok mağazada da yer almakla beraber binlerce mağaza tarafından ihraç edilmektedir. Kaliteli ürün üreten ve dayanıklı malzeme kullanan Kemal Tanca markası, dünya markaları ile yarışabilecek statüde olduğu da birçok insan tarafından kabul edilmektedir.

Kemal Tanca İletişim Bilgileri
Adres; Ebuziya Caddesi, Kartopu Sokak, No: 2 Cevizlik Mahallesi, Bakırköy, İstanbul

Tel: 0850 800 08 62

E-posta: kemaltanca@hs03.kep.tr

Kemal Tanca Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kemal Tanca firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kemal Tanca insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ