Kemal Kükrer İş Başvurusu

Türkiye’ de sirkenin ilk üreticilerinden biri olan Kemal Kükrer ilk defa 1915 yılında evinin bodrum katında iki adet ağaç fıçısı içerisinde ürettiği üzüm sirkesini ilk önce mahallesinde ki komşularına sunarak ismini duyurmuş oldu. Beğenilen ve tercih edilen bir tat olması sebebi ile bugün Kemal Kükrer markası ürettiği ürünler ile onlarca yerde tanınarak dev bir maka haline gelmiştir.

Vizyon olarak Kemal Kükrer felsefesi, Ya yapılmamışı yapar, ya da yapılmamışın en iyisini yapar şeklinde tanıtarak yenilikçi ve dinamik bir marka olduğunu milyonlarca kişiye kanıtlamıştır. Ülkemizde güvenilir bir marka haline gelmiş olan Kemal Kükrer markası doğal ve ağır mısır fermantasyonu ile üzüm, elma ve diğer meyvelerden yararlanarak sirkeler, turşular, sarımsak sosları ve bunun gibi birçok ürünü bize sunarak Türk halkının damak tadına hitap eden bir isim olmuştur ve ayrıca birçok mağazanın raflarında yer alan bir marka haline gelmiştir.

Yenilik yapmaya önem veren bir marka olan Kemal Kükrer, Araştırma ve Geliştirme çalışmalarını ön planda tutmaktadır. 2000’li yılların başında 1500 m2 olan fabrikası ile yılda 3 bin ton ürün üretirken 2013 yılında 3 fabrikaya sahip bir marka haline gelip 28 bin m2 alanda üretim yapar hale gelmiştir. Bununla birlikte ürün kapasitesini de 50bin ton’a çıkartmıştır.

30 dan fazla ülkeye yaptığı ihracat ile nar ekşisi tadını ülkemize kazandırdığı gibi yöresel lezzetleri dünya çapında ulusal lezzetler haline dönüştürmeyi kendine misyon edinmiştir.

Kemal Kükrer İletişim Bilgileri
Adres; Kütahya Yolu 17. Km., Eskişehir Merkez Eskişehir

TELEFON +90 (232) 886 61 36 (PBX)

E-posta: info@kemalkukrer.com.tr

Kemal Kükrer Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kemal Kükrer firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kemal Kükrer insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ