Kemal Bayındır Hastanesi İş Başvurusu

Kemal Bayındır, 18 Ocak 1951 yılında Gaziantep’in Halfeti Kavaklı köyünde doğdu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesin’ de okudu. Meslek hayatının 29 yılını Gaziantep’ de yöre halkına hizmet ederek geçiren Opr. Dr. Kemal Bayındır, bunca yıllık birikimini kullanarak büyük bir adım attı ve 2012 yılında Gaziantep Özel Kemal Bayındır Hastanesi’ni halkın hizmetine soktu.

Bayındır’ın açmış olduğu hastane, 40 yatak kapasitesine sahip ve ayrıca Kulak Burun Boğaz servisinden Kadın Hastalıkları ve Doğum Ünitesi’ne, İç hastalıklarından Acil Servise kadar birçok sağlık birimini barındırmakla beraber hastane 7/24 yöre halkının hizmetinde hazır halde.

Kemal Bayındır Hastanesi, Gaziantep’in yanı sıra bölge illerden de hastaların tercih ettiği bir kurum olmaktadır. Teknolojik donanımın yanı sıra insana yatırımı da önemseyen bir kurum olma özelliğini taşıyor. 15’i doktor olmak üzere 155 personelle hizmet veren Gaziantep Özel Kemal Bayındır Hastanesi, sağlına önem veren yurttaşların birinci tercihi.
Hizmet ve kalite standartlarını önemseyen hastane, sürdürülebilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunarak hastalarının isteklerini en güvenilir ve en hızlı şekilde karşılayarak bölgede tercih edilen bir hastane haline gelmiştir.

Hasta ve hasta yakınlarının hizmet görmek için geldikleri Kemal Bayındır Hastanesin’ de, hastanenin iç dizaynı da modern tıp ve gelişen teknolojiyi takip eden bir anlayışla tasarlanmıştır. Ziyaretçilerin memnun kalacağı ortamı yaratarak farklı bir konsept oluşturulan hastanenin misyonu, gelecekte daha çok insana hizmet vermek ve bölge halkının sesi olmak üzere çalışmalarına son sürat devam etmektir.

Kemal Bayındır Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; 23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No: 35 (Şahinbey Emniyet Müdürlüğü Arkası) Şahinbey /GAZİANTEP

Tel: +90 (342) 360 27 07

E-posta: info@ozelkemalbayindir.com

Kemal Bayındır Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kemal Bayındır Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kemal Bayındır Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. gamze dedi ki:

    Hastanenizde is basvurusu yapmak istiyorum nerden yapabilirim

  2. İsmail agar dedi ki:

    Şanlıurfalıyım iki yıl acil servis ve yenidoğan tercubem vardır. İşe ihtiyacım var bana deneme süreside tanıyabilirsiniz kendimi.ifade edebilirim

  3. barış ercan dedi ki:

    Sizinle çalışmak istiyorum, uygun olursa temizlik personeli olarak çalışırım.

BİR YORUM YAZ