Keleşoğlu İnşaat İş Başvurusu

Keleşoğlu İnşaat, Türkiye’de 2000’li yılların başından itibaren adeta bir patlama yaşayan gayrimenkul sektöründe 35 yıllık tecrübesi ile öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Özellikle İstanbul’da birbiri ardına gerçekleştirdiği lüks konutlar, alışveriş merkezleri ve ofis binaları ile müşterilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Keleş İnşaat, aynı zamanda birer yatırımcı olarak değerlendirdiği müşterilerinin satın aldıkları gayrimenkullerden en üst düzey kazancı elde etmelerine katkı sağlamaktadır.

Keleşoğlu İnşaat, kadrosunda bulunan alanında uzman mimar, mühendisler ile estetik ve kullanışlı olduğu kadar çevreye de duyarlı projeler üretmeye gayret etmektedir. Bulunduğu çevreye katkı sağlayan gayrimenkul projeleri ile uluslararası arenalarda birçok kez ödüle layık görülen Keleşoğlu İnşaat, yenilikçi ve çevreye duyarlı projelerin altına imza atmaya devam edecektir.

Gayrimenkul sektöründe 35 yılı bulan deneyimini müşterilerinin memnuniyeti ve devamlılığına borçlu olan Keleşoğlu İnşaat, en kaliteli hizmeti vermek için yola çıktığı müşterilerinin beklentilerini doğru analiz ederek en uygun projeleri üretmektedir.

Rekabetin çok yoğun olarak yaşandığı gayrimenkul sektöründeki başarısının altında yatan en temel nedenlerden bir diğeri de ekip ruhudur. Mimarlarından, mühendislerine, satış ve pazarlama ekibinden işçilerine kadar çok büyük bir aile gibi tek vücut olarak hareket eden Keleşoğlu İnşaat, çalışanlarının kariyerlerine katkı sağlayacak ve gelişimlerine yardımcı olacak bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Onlarca projesi, yüzlerce çalışanı, yaratmış olduğu müşteri memnuniyeti ve 35 yılı aşan tecrübesi ile Keleşoğlu İnşaat gayrimenkul sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer almaya devam edecektir.

Keleşoğlu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Konutkent Mah. 3022 Sok. No:2 Çayyolu / Çankaya / ANKARA

Keleşoğlu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Keleşoğlu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Keleşoğlu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ