Kelebek Mobilya İş Başvurusu

1935 yılında Türkiye’nin ilk yerli uçağının kanatlarına kontrplak üretmek için İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek Mobilya, Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Uzun yıllar kontrplak üretimine devam eden Kelebek Mobilya, 1978 yılına gelindiğinde ise Düzce’de modüler mobilya fabrikası kurdu.. Bu tesis ile adından söz ettiren Kelebek, Avrupa’nın en büyük ve en teknolojik üretim tesislerinden birine sahip olmuştur.

O günden bugüne ilave yatırımlar ile Düzce’deki fabrikasını sürekli olarak geliştiren Kelebek Mobilya’nın günümüzde 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 186 bin metrekarelik üretim alanı bulunmaktadır.

1990 yılın İMKB’ye (Bugünkü adıyla Borsa İstanbul) açılan Kelebek Mobilya, sahip olduğu dev fabrikasında mobilya, oturma grupları, mutfak, banyo ve diğer ahşap malzemeleri üretmektedir.

İlk yurtdışı mağazasını 1991 yılında Almanya’nın Dortmund kentinde açan Kelebek Mobilya’nın Türkiye genelinde bugün 120 mağazası vardır ve 15 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Özgün ve yenilikçi tasarımları, geniş ürün çeşitliliği ve son teknoloji modern üretim teknikleri ile Kelebek Mobilya, uluslararası mobilya pazarında da sözü geçen markalar arasındadır.

2012 yılında Doğtaş Mobilya tarafından satın alınan Kelebek Mobilya, 2014 yılına gelindiğinde ise 120. mağazasını Adıyaman ilimizde açmıştır.

Kelebek Mobilya’nın geçmişinde Türkiye’nin ilk mobilya fabrikası olma, 1985 yılında ilk dizi arası renkli reklam uygulaması yapan firma, yine 1985 yılında çevre ödülünü alan ilk firma olma gibi birçok ilkler mevcuttur.

Kelebek Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No: 31/1 B Blok Kat: 5 Kavacık / Beykoz / İstanbul

Tel: 0850 800 18 05

E-posta: info@kelebek.com

Kelebek Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kelebek Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kelebek Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali dedi ki:

    bu işyerinde çalışmak istiyom saygılarımla

BİR YORUM YAZ