Kekova Güvenlik İş Başvurusu

Kekova Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak 2000 yılında girmiş olduğumuz güvenlik sistemleri sektöründe, uluslararası birçok dev firmayı Türkiye ile tanıştırdık. Distribütörlüğünü yaptığımız bu firmalar ile müşterilerimize en uygun çözümleri üreterek, onların güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışmalarımızı devam ettirdik. Yıllarca faaliyet gösterdiğimiz sektörde edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve referanslarımızdan gelen pozitif bildirimler sayesinde Kekova Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak ticari hayatımızda yeni bir pencere daha açmaya karar verdik.

Ve 2012 yılı geldiğinde, yüzlerce konut, küçük ve orta ölçekli sayısız iş yerinin güvenliğini başarıyla sağlamanın verdiği tecrübe ile Safe Point Kekova Güvenlik Sistemleri adını taşıyan markamızı piyasaya sürdük.

Yeni markamızın verdiği enerji ile zaten yakından tanıdığımız ve tecrübeli olduğumuz sektöre farklı bir heyecan getirmeyi hedefliyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri önceliğimiz olan ev ve iş yerlerinin güvenliğini kendi markamız ve kalitemiz ile sağlayabilmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana evinizde ya da iş yerinizde sizi ve sevdiklerinizi korumak için en ideal çözümleri üretme misyonumuz ile müşterilerimize uzun yıllar boyunca hizmet etmek istiyoruz.

Yeniliklere açık, sorumluluk alabilen ve takım ruhuyla hareket eden çalışanlarımız belirlediğimiz bu hedeflere koşarken bizim en büyük destekçilerimiz oldu. Çalışanlarımızın yeteneklerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek üzere tesis ettiğimiz insan kaynakları politikalarımız sayesinde bundan sonra da en büyük destekçilerimiz çalışanlarımız olmaya devam edecek.

Unutmayın Kekova Elektronik Güvenlik Hizmetleri, iş yeriniz ya da eviniz nerede olursanız olun sizlerin daima güvende olması ve bu güven duygusunu sonuna dek hissetmeniz için var.

Kekova Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Darülaceze Cad. Ekşioğlu İş Merkezi A Blok Kat 7 D:12 Okmeydanı / İSTANBUL

Kekova Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kekova Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kekova Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ