Keçiören Hastanesi İş Başvurusu

2005 senesinde faaliyetlerine başlamış olan Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ülkemizin en büyük ilçesi olarak bilinen Keçiören’de sağlık hizmetleri vermektedir.

Hastane toplamda 30 bin metrekare kapalı bir alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Modern yapısı ve son teknoloji teçhizatlarıyla hizmetlerine devam eden hastane, Ankara’da bulunan en iyi hastaneler arasında yer almaktadır. Uzman hekim kadrosu ve deneyimli ekibiyle hastaneye gelen hastalara en iyi şekilde sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanede toplam 252 doktor çalışmaktadır. Bunun dışında 457 yardımcı sağlık personeli ve yine 430 diğer yardımcı personel istihdam edilmektedir. Toplamda 1150’ye yakın çalışan bulunmaktadır ve ihtiyaç halinde hastaneye yeni personeller alınmaktadır.

Bir araştırma hastanesi olan bu hastane teknolojik altyapısı ile ve uzman ekibiyle Ankara ilimizin en iyi hastanelerinden bir tanesi durumundadır.

Keçiören Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Pınarbaşı Mah. Sanatoryum Cad. Ardahan Sokak No: 25 Keçiören / Ankara

Tel: +90(312) 381 99 99

Fax: +90(312) 382 13 13

Email: info@keciorenhastanesi.com

Keçiören Hastanesi Kariyer Olanakları
Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Keçiören Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Carrie dedi ki:

    At last, sonemoe comes up with the “right” answer!

BİR YORUM YAZ