Kebir Süt İş Başvurusu

70 yılı aşkın tecrübesi ile sadece Trabzon’un Vakfıkebir yöresinden toplanan sütler ile üretim yapan Kebir, Karadeniz Kardeşler Gıda bünyesinde ürettiği süt ve süt ürünlerini Türkiye’nin her köşesine ulaştırmaktadır.

İlk olarak 1940’lı yıllarda Vakfıkebir’e bağlı köylerdeki üreticilerden tereyağ, peynir ve lor peyniri toplayarak ticaret hayatına atılan Karadeniz ailesi, yıllardır süregelen kalitesini Vakfıkebir yöresine özgü sütlere borçludur. Daha 1940’lı yılların başında kalitesi Karadeniz bölgesi sınırları dışına çıkan Karadeniz kardeşler, 1945 yılında ürünlerini Marmara bölgesine de satmaya başlamıştı. O yıllarda kebir ürünlerine karşı her geçen gün artan talep, 1963 yılın gelindiğinde tüm Türkiye genelinde yayılmıştı.

50 yıl boyunca Vakfıkebir sütünden üretilmiş lezzetleri tüm Türkiye ile paylaşan Karadeniz Kardeşler, 1993 yılında daha kaliteli hizmet verebilmek için Karadeniz Kardeşler A.Ş.’yi kurma kararı aldı. Şirketin kurulmasıyla Karadeniz’in zorlu doğal şartlarına rağmen köylülerden topladığı sütleri kurduğu tesislerde pastörize eden Karadeniz Kardeşler, oluşturdukları Kebir markasıyla özellikle Karadeniz ve Marmara Bölgesi’nde en önemli süt üreticisi konumuna gelmeyi başardı.

Karadeniz Kardeşler A.Ş., Kebir markasının sektörde kendisini kabul ettirmesiyle kalitesini borçlu olduğu Trabzon Vakfıkebir’de 10 bin metrekarelik dev bir üretim üssü kurdu. Bu fabrikayla üretim kapasitesini de artıran şirket, kendi bünyesindeki şubeler ve sayıları 30’a yaklaşan ana bayiiler sayesinde Türkiye genelinde birçok satış noktasında Kebir markasını müşteriler ile buluşturuyor.

Kebir Süt İletişim Bilgileri
Adres; Mithatpaşa Caddesi, No: 14 İstiklal Mahallesi, Ümraniye, İstanbul

Kebir Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kebir Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kebir Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Karson dedi ki:

    This arlcite is a home run, pure and simple!

BİR YORUM YAZ