KDZ Ereğli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Karadeniz Ereğli Devlet hastanesi, Zonguldak ili kamu hastaneleri birliği genel sekreterliğine bağlı bir kamu hastanesidir. 1876 yılında 25 yataklı olarak hizmete başlayan oldukça köklü bir hastanedir. Yatak sayısı 1960 larda 50 olmuş ve o yıl 800 hasta yatılı tedavi görmüştür. Sıtma ile savaşta hizmet veren hastane 1967 yılında ise 100 yatak kapasitesi ile büyümeye devam etmiştir. 2001 yılından itibaren telefon ile randevu sistemine geçen hastane bugün gelinen son teknolojide online olarak TC kimlik numarası ile randevu alabileceğiniz bir sağlık merkezi haline gelmiş ve 300 yatak sayısı kapasitesi ile bölgeye hitap etmiştir.

Hastane içerisinde çok fazla sayıda doktor hemşire ve görevli bulunmakta olup 140 yıllık tarihi itibariyle köklü geleneksel bir tedavi yöntemi bulunmaktadır. Herkes için önemli olan Karadeniz Ereğli hastanesi bugüne kadar 51 başhekim tarafından yönetilmiş ve organize edilmiştir.

KDZ Ereğli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ömerli Mahallesi Kaynarca Caddesi No:309 67300 Karadeniz Eregli

KDZ Ereğli Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
KDZ Ereğli Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. KDZ Ereğli Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. HANİFE NUR KARADAŞ dedi ki:

    19 yaşındayım lisede çocuk gelişim okudum şuan üniversitede sosyal hizmetler bölümü okuyorum hasta bakıcısı olarak işe girmek istiyorum.

  2. Seriye Yılmaz dedi ki:

    Seriye Yılmaz 39 yaşımdayım. 3 çocuğum var . Bey ve ben çalışmak istiyoruz. Eşim aşçı olarak ben de temizlik personeli olarak işe girebilirim. Lütfen bize geri dönüş sağlayın. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

  3. Münevver öz dedi ki:

    Munevver oz 33 yasindayim iki cocugum var 15 biri 13 hastanenizde temizlik gorevlisi olarak calismak istiyorum ilkokuldan terk kendimi yetistirdim pipet fsbrikasinda calistim akalda calistim ozerseckin dersanede calistim pastek kafede calistim kendime guvenim var calismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ